Przedłużony weekend w malowniczym Kownie tylko 416 zł! [Lot + Hotel]

Informacje o wycieczce

Położona nad Niemnem i Wilią dawna stolica Litwy zachwyca wspaniałą architekturą oraz bogatą historią. Zjawiskowe zabytki oraz nietuzinkowa atmosfera Kowna zachwyci Cię od pierwszego spotkania. Sprawdź sam!

 

Koniecznie wybierz się na spacer Starym Miastem i Doliną Mickiewicza. Zobacz ruiny zamku w Kownie, XVI wieczny ratusz miejski oraz Dom Percuna.

 

Jeżeli lubisz naprawdę długie wędrówki to przejdź się Aleją Wolności, która jest jedną z najdłuższych pieszych ulic w Europie. To prawdziwe litewskie Champs-Élysées!

 

Obowiązkowo spróbuj chłodnika litewskiego oraz wyśmienitych cepelinów. Kindziuk, bliny, bądź vėdarai również będą absolutnie doskonałym wyborem. Do picia koniecznie kwas litewski, bądź lokalne piwo Švyturys.

 

Pakuj się i leć!

 

Z lotniska do centrum kursuje autobus miejski linii nr 29. Bilet można nabyć w kiosku na terenie terminala, a jego koszt to ok. 2,5 zł.

 

Wysoko oceniane bed&breakfast położone w samym centrum miasta to idealne rozwiązanie. Obiekt jest uwielbiany przez gości oraz charakteryzuje się świetnym stosunkiem ceny do jakości.

 

Źródło zdjęć: erasmusu.com, waste-management-world.com, urbansome.com, litatour.lt, zmetravel.com, en.kaunas.lt

Oferta ważna na dzień: 2018-04-24
14-06-2018
Bazylea

Bardzo tanie loty do Szwajcarii z Wrocławia! Bazylea za 178zł!

Już od 178zł za osobę

Zawsze chciałeś pojechać do Szwajcarii, ale odstraszały Cię ceny biletów? Teraz zapłacisz za lot do Bazylei mniej niż 200zł!!

19-08-2018
Rzym-Campiano

Wakacje Viva Italia! 3 dni w 3* hotelu w Rzymie tylko 476 zł! [lot 285 zł]

Już od 476 zł za osobę

Co powiesz na spędzenie wakacyjnego weekendu w Rzymie? Piękna architektura, włoska kuchnia i świetna pogoda – czego chcieć więcej? Nie jest łatwo upolować tanie loty z Warszawy do Rzymu w szczycie sezonu, dlatego łap okazję jak najprędzej! Rezerwuj już dziś!

 

08-01-2019
Sewilla

5 dni w 4* hotelu w zmysłowej Andaluzji tylko 502 zł! [lot 161 zł]

Już od 502 zł za osobę

Lubisz hiszpańską kuchnię? Masz ochotę na krótki, styczniowy urlop? Rezerwuj tanie loty z Warszawy do Sewilli i zacznij planować wypoczynek w ognistej Andaluzji już dziś! Na co czekasz?

 

26-02-2019
Kijów

First minute! 3 dni w malowniczym Kijowie tylko 212 zł! [lot 78 zł]

Już od 212 zł za osobę

Nie masz pomysłu na kolejny citybreak? Weź 3 dni wolnego w środku tygodnia i wybierz się na malowniczą Ukrainę. Oferta tanich lotów z Wrocławia do Kijowa czeka właśnie na Ciebie. Rezerwuj już dziś!