Przedłużony weekend w Nottingham za 362zł

Informacje o wycieczce

 

Nottingham to urocze miasto w środkowej Anglii. Nieco zapomniane przez turystów, przez co można w nim poczuć prawdziwą, brytyjską atmosferę.

Miasto głównie znane jest z legendy o Robin Hoodzie. Przed zamkiem, będącym główną atrakcją miasta, wybudowano bohaterowi pomnik. Wewnątrz budynku znajdują się eksponaty związane z historią miasta, galeria sztuki oraz kilka sal poświęconych Robin Hoodowi.
Niekwestionowaną atrakcją w Nottingham jest jeden z najstarszych w Wielkiej Brytanii barów.  Legenda głosi, że Ye Olde Trip To Yerusalem został wybudowany w 1189, po tym jak krzyżowcy towarzyszący królowi Ryszardowi zatrzymali się w okolicy, żeby napić się po pincie piwa.
W mieście swoją siedzibę ma już legendarny klub piłkarski Nottingham Forest. Mimo tego, że lata świetności już ma za sobą, wciąż warto jest zobaczyć jak wyglądają rozgrywki ligi angielskiej.Podczas tego wyjazdu gra 11 marca o 15.30, przeciwko Derby.

Lot z Modlina do East Midlands kosztuje 194zł, a transfer z lotniska około 5 funtów w jedną stronę. Oferta ważna na dzień: 2018-02-27
14-09-2018
Dusseldorf

Park rozrywki Movie Park Germany! Przedłużony weekend w 4* hotelu w Dusseldorfie tylko 333 zł! [lot 78 zł]

Już od 333 zł za osobę

Uwielbiasz dobrą zabawę? Lubisz dreszczyk emocji? Jesteś fanem kina? Połącz wszystkie swoje pasje i wybierz się do genialnego parku rozrywki Movie Park! Spędź wrześniowy weekend w Niemczech dzięki tanim lotom z Bydgoszczy do Dusseldorfu. Nie czekaj ani chwili!

 

06-10-2018
Bazylea

Październikowy citybreak w Szwajcarii tylko 537 zł! [lot 145 zł]

Już od 537 zł za osobę

Ucieknij choć na chwilę z chłodnej i deszczowej aury. Łap tanie bilety z Wrocławia do Bazylei i ciesz się krótkim pobytem w przepięknej Szwajcarii. Rezerwuj już dziś!

 

03-11-2018
Sewilla

First minute! Listopadowy citybreak w 3* hotelu w malowniczej Sewilli tylko 725 zł! [lot 308 zł]

Już od 725 zł za osobę

Początek listopada w Hiszpanii wciąż gwarantuje wiosenną pogodę. Gdy u nas wieje i pada, wybierz miejsce, gdzie nadal panuje słońce. Bajeczna Andaluzja czeka właśnie na Ciebie! To wszystko dzięki tanim lotom z Warszawy do Sewilli. Jeszcze się zastanawiasz? Pakuj się i leć!

 

06-10-2018
Bordeaux

Vive la France! Przedłużony weekend w bajecznym Bordeaux tylko 533 zł! [lot 218 zł]

Już od 533 zł za osobę

Przepyszne wino, genialna kuchnia francuska i szum oceanu – czego chcieć więcej? Okazja tanich lotów z Warszay do Bordeaux pozwoli Ci spędzić niesamowity weekend we francuskiej Akwitanii. Będzie to idealna odskocznia od jesiennej pogody. Rezerwuj już dziś!