Przedłużony weekend w Nottingham za 362zł

Informacje o wycieczce

 

Nottingham to urocze miasto w środkowej Anglii. Nieco zapomniane przez turystów, przez co można w nim poczuć prawdziwą, brytyjską atmosferę.

Miasto głównie znane jest z legendy o Robin Hoodzie. Przed zamkiem, będącym główną atrakcją miasta, wybudowano bohaterowi pomnik. Wewnątrz budynku znajdują się eksponaty związane z historią miasta, galeria sztuki oraz kilka sal poświęconych Robin Hoodowi.
Niekwestionowaną atrakcją w Nottingham jest jeden z najstarszych w Wielkiej Brytanii barów.  Legenda głosi, że Ye Olde Trip To Yerusalem został wybudowany w 1189, po tym jak krzyżowcy towarzyszący królowi Ryszardowi zatrzymali się w okolicy, żeby napić się po pincie piwa.
W mieście swoją siedzibę ma już legendarny klub piłkarski Nottingham Forest. Mimo tego, że lata świetności już ma za sobą, wciąż warto jest zobaczyć jak wyglądają rozgrywki ligi angielskiej.Podczas tego wyjazdu gra 11 marca o 15.30, przeciwko Derby.

Lot z Modlina do East Midlands kosztuje 194zł, a transfer z lotniska około 5 funtów w jedną stronę. Oferta ważna na dzień: 2018-02-27
08-03-2018
Bergen

Bergen na przedłużony weekend [z Katowic]

Już od 78zł za osobę

Bardzo tani, lekko przedłuzony weekendowy wypad do Bergen.

08-09-2018
Edynburg

Przedłużony weekend w Szkocji! 4 dni w Edynburgu za 509 zł! [lot 115 zł]

Już od 509 zł za osobę

Szkocja jest jedynym w swoim rodzaju miejscem na ziemi. Promocja tanich lotów ze Szczecina do Edynburga umożliwi Ci spędzić niezapomniany weekend w tym malowniczym mieście. Średniowieczne zamki, spokój i niesamowita atmosfea czekają właśnie na Ciebie! Pakuj się i leć!

 

11-01-2019
Dortmund

Zima w Niemczech! Przedłużony weekend w Dortmundzie tylko 380 zł! [lot 178 zł]

Już od 380 zł za osobę

Nie masz pomysłu na kolejny citybreak? Urwij się dwie godziny wcześniej z pracy i wybierz się do Niemiec! Łap tanie loty z Krakowa do Dortmundu i zacznij planować krótki wypoczynek już dziś. Rezerwuj teraz!

 

27-10-2018
Kutaisi

Przedłużony weekend w Gruzji! 4 dni w 3* hotelu w malowniczym Kutaisi jedynie 482 zł! [lot 368 zł]

Już od 482 zł za osobę

Słyszałeś o gruzińskiej gościnności? Nie? To musisz się koniecznie o niej przekonać! Łap tanie loty z Katowic do Kutaisi i poznaj niezwykłych ludzi oraz ten wyjątkowy region. Na co czekasz?