Przedłużony weekend w Nottingham za 362zł

Informacje o wycieczce

 

Nottingham to urocze miasto w środkowej Anglii. Nieco zapomniane przez turystów, przez co można w nim poczuć prawdziwą, brytyjską atmosferę.

Miasto głównie znane jest z legendy o Robin Hoodzie. Przed zamkiem, będącym główną atrakcją miasta, wybudowano bohaterowi pomnik. Wewnątrz budynku znajdują się eksponaty związane z historią miasta, galeria sztuki oraz kilka sal poświęconych Robin Hoodowi.
Niekwestionowaną atrakcją w Nottingham jest jeden z najstarszych w Wielkiej Brytanii barów.  Legenda głosi, że Ye Olde Trip To Yerusalem został wybudowany w 1189, po tym jak krzyżowcy towarzyszący królowi Ryszardowi zatrzymali się w okolicy, żeby napić się po pincie piwa.
W mieście swoją siedzibę ma już legendarny klub piłkarski Nottingham Forest. Mimo tego, że lata świetności już ma za sobą, wciąż warto jest zobaczyć jak wyglądają rozgrywki ligi angielskiej.Podczas tego wyjazdu gra 11 marca o 15.30, przeciwko Derby.

Lot z Modlina do East Midlands kosztuje 194zł, a transfer z lotniska około 5 funtów w jedną stronę. Oferta ważna na dzień: 2018-02-27
08-03-2019
Edynburg

Dzień Kobiet 2019! Przedłużony weekend w 3* hotelu w malowniczym Edynburgu tylko 630 zł! [lot 198 zł]

Już od 630 zł za osobę

Nie masz pomysłu na prezent na Dzień Kobiet? Zabierz swoją drugą połówkę na romantyczny przedłużony weekend do malowniczej Szkocji! Rezerwuj tanie loty z Poznania do Edynburga już dziś! Na co czekasz?

 

02-03-2018
Bruksela-Charleroi

PRZEDŁUŻONY WEEKEND W ROMANTYCZNEJ BRUGII za 637 zł! Lot + Hotel

Już od 637 zł za osobę

Marcowy weekend we flamandzkiej Wenecji.

13-07-2018
Wilno

Citybreak w środku wakacji! Przedłużony weekend w 3* hotelu w Wilnie jedyne 396 zł! [lot 158 zł]

Już od 396 zł za osobę

Stolica Litwy to przepiękne miasto, które rokrocznie przyciąga tysiące turystów. Promocja na tanie loty z Warszawy do Wilna zabierze Cię na niezapomniany, wakacyjny citybreak. Wyrwij się na 4 dni i poznaj wileński klimat. Nie przegap okazji!

 

23-06-2018
Londyn

Początek wakacji na WestEndzie! Londyn z Poznania [loty od 98 zł/os]

Już od 303-393 zł za osobę

Powitajcie lato w Londynie! Proponujemy Wam przywitać je na musicalowym westendzie, nie jest to jednak jedyna możliwość spędzenia czasu w tym cudownym mieście. Dla tych, którzy muszą wrócić w poniedziałek do pracy mamy poranny lot. Dla tych, którzy mogą pozwolić sobie na dzień wolnego, w tej samej cenie lot powrotny jest wieczorem. Niezliczona ilość muzeum, barów i międzynarodowe środowisko!