PRZEDŁUŻONY WEEKEND W ROMANTYCZNEJ BRUGII za 637 zł! Lot + Hotel

Informacje o wycieczce

Marcowy weekend we flamandzkiej Wenecji.

Brugia to jedno z najromantyczniejszych miast na Ziemi. Wąskie uliczki, niska zabudowa, kanały przecinające miasto i ten niezwykły klimat. Kto nie był w tym zaczarowanym zakątku - nie wie, co traci.

Tanie połączenia z lotniskiem Bruksela – Charleroi sprawiają, że pobyt w tym bajecznym miejscu jest na wyciągnięcie ręki. Nieważne, czy pada deszcz, czy świeci słońce – warto!

Z Charleroi do Brugii kursuje bezpośredni bus z lotniska. Bilety zaczynają się już od 5 euro. Bilet można kupić u kierowcy, bądź przez stronę flibco.com.

Nocleg w dobrze ocenianym bed&breakfast będzie kontynuacją romantycznej przygody i pozwoli zregenerować siły po aktywnym zwiedzaniu.

Źródło zdjęć: conthinenthop.com, pinterest.com, slivki.by, theculturetrip.com, trunkweed.com

Oferta ważna na dzień: 2018-03-07
08-09-2018
Edynburg

Przedłużony weekend w Szkocji! 4 dni w Edynburgu za 509 zł! [lot 115 zł]

Już od 509 zł za osobę

Szkocja jest jedynym w swoim rodzaju miejscem na ziemi. Promocja tanich lotów ze Szczecina do Edynburga umożliwi Ci spędzić niezapomniany weekend w tym malowniczym mieście. Średniowieczne zamki, spokój i niesamowita atmosfea czekają właśnie na Ciebie! Pakuj się i leć!

 

01-12-2018
Glasgow

Targi '3D/2D Christmas Craft'! 4 dni w 3* hotelu w Szkocji tylko 377 zł! [lot 78 zł]

Już od 377 zł za osobę

Potrzebujesz chwili oddechu? Chcesz się gdzieś wyrwać na weekend? Łap tanie loty z Rzeszowa do Glasgow i ciesz się krótkim pobytem w malowniczej Szkocji. Nie czekaj ani chwili!

 

15-06-2018
Alesund

Norweskie fiordy na przedłużony weekend za 482 zł! [lot 114 zł]

Już od 482 zł za osobę

Rozpocznij wakacje w norweskim Alesund! Promocja na tanie loty z Gdańska do Alesund zabierze Cię w malowniczą podróż po skandynawskich fiordach. Całodniowe piesze wędrówki w bajecznym otoczeniu na długo zostaną w Twej pamięci! Przekonaj się sam!

 

14-12-2018
Amman

Zima w Jordanii! Przedłużony weekend w Ammanie tylko 322 zł [lot 195 zł]

Już od 322 zł za osobę

Nie masz pomysłu na weekendowy wypad? Lubisz klimaty Bliskiego Wschodu? Łap tanie loty z Krakowa do Ammanu i juz dziś zacznij planować fantastyczny urlop w Jordanii. Pakuj się i leć!