PRZEDŁUŻONY WEEKEND W ROMANTYCZNEJ BRUGII za 637 zł! Lot + Hotel

Informacje o wycieczce

Marcowy weekend we flamandzkiej Wenecji.

Brugia to jedno z najromantyczniejszych miast na Ziemi. Wąskie uliczki, niska zabudowa, kanały przecinające miasto i ten niezwykły klimat. Kto nie był w tym zaczarowanym zakątku - nie wie, co traci.

Tanie połączenia z lotniskiem Bruksela – Charleroi sprawiają, że pobyt w tym bajecznym miejscu jest na wyciągnięcie ręki. Nieważne, czy pada deszcz, czy świeci słońce – warto!

Z Charleroi do Brugii kursuje bezpośredni bus z lotniska. Bilety zaczynają się już od 5 euro. Bilet można kupić u kierowcy, bądź przez stronę flibco.com.

Nocleg w dobrze ocenianym bed&breakfast będzie kontynuacją romantycznej przygody i pozwoli zregenerować siły po aktywnym zwiedzaniu.

Źródło zdjęć: conthinenthop.com, pinterest.com, slivki.by, theculturetrip.com, trunkweed.com

Oferta ważna na dzień: 2018-03-07
24-11-2018
Paryż

Romantyczny citybreak! Przedłużony weekend w 3* hotelu w Paryżu tylko 347 zł! [lot 115 zł]

Już od 347 zł za osobę

Kochasz robić niespodzianki? Weź jeden dzień wolnego i zabierz swoją drugą połówkę do romantycznej Francji. Łap tanie loty z Warszawy do Paryża już dziś!

 

04-03-2018
Lamezia Terme

Mega! Wrota Kalabrii! Tydzień w Lamezia Terme za 833 zł! [Lot + Hotel]

Już od 833 zł za osobę

Błękit morza, piękne plaże, zagadkowe góry, urokliwe zatoczki – czego chcieć więcej! Rokrocznie Kalabrię odwiedza coraz więcej turystów. Wybierz się, póki jeszcze nie ma tłumów! Nie czekaj!

 

25-01-2019
Budapeszt

First minute! Weekend w 3* hotelu w stolicy Węgier tylko 312 zł! [lot 208 zł]

Już od 312 zł za osobę

Lubisz krótkie wycieczki? Citybreak to Twoja ulubiona forma podróży? Rezerwuj tanie loty z Warszawy do Budapesztu i spędź weekend w bajecznej stolicy Węgier. Nie czekaj ani chwili!

 

08-03-2019
Goteborg

First minute! Dzień Kobiet w zjawiskowym Goteborgu tylko 374 zł! [lot 161 zł]

Już od 374 zł za osobę

Uwielbiasz robić niespodzianki? Zabierz swoją drugą połówkę do malowniczej Szwecji! Łap tanie loty z Gdańska do Goteborga już dziś! Rezerwuj teraz!