PRZEDŁUŻONY WEEKEND W ROMANTYCZNEJ BRUGII za 637 zł! Lot + Hotel

Informacje o wycieczce

Marcowy weekend we flamandzkiej Wenecji.

Brugia to jedno z najromantyczniejszych miast na Ziemi. Wąskie uliczki, niska zabudowa, kanały przecinające miasto i ten niezwykły klimat. Kto nie był w tym zaczarowanym zakątku - nie wie, co traci.

Tanie połączenia z lotniskiem Bruksela – Charleroi sprawiają, że pobyt w tym bajecznym miejscu jest na wyciągnięcie ręki. Nieważne, czy pada deszcz, czy świeci słońce – warto!

Z Charleroi do Brugii kursuje bezpośredni bus z lotniska. Bilety zaczynają się już od 5 euro. Bilet można kupić u kierowcy, bądź przez stronę flibco.com.

Nocleg w dobrze ocenianym bed&breakfast będzie kontynuacją romantycznej przygody i pozwoli zregenerować siły po aktywnym zwiedzaniu.

Źródło zdjęć: conthinenthop.com, pinterest.com, slivki.by, theculturetrip.com, trunkweed.com

Oferta ważna na dzień: 2018-03-07
11-02-2019
Wiedeń

Romantyczne first minute! Walentynki w Wiedniu! 5 dni w 3* hotelu tylko 456 zł! [lot 158 zł]

Już od 456 zł za osobę

Niezapomniane Święto Zakochanych! Nastrojowe spacery, przepiękne Stare Miasto i bajkowe pałace – czy jest coś bardziej romantycznego? Oferta tanich lotów z Gdańska do Wiednia pozwoli Ci zorganizować niesamowite Walentynki! Łap okazję!

 

05-07-2018
Bukareszt

Wakacje! Przedłużony weekend w malowniczym Bukareszcie tylko 601 zł! [lot 328 zł]

Już od 601 zł za osobę

Któż nie słyszał o hrabim Draculi? Dzięki tanim lotom z Warszawy do Bukaresztu możesz poznać jego niesamowitą historię i spędzić uroczy wakacyjny weekend w Transylwanii! Dodatkowo stolica Rumunii to niezwykle przyjazne miasto dla Twojego portfela. Na co czekasz? Rezerwuj już dziś!

 

05-04-2019
Sztokholm

Przedłużony weekend w Sztokholmie tylko 360 zł! [lot 78 zł]

Już od 360 zł za osobę

Nie masz pomysłu na kwietniowy citybreak? Lubisz aktywne zwiedzanie? Rezerwuj tanie loty z Warszawy do Sztokholmu i zacznij planować weekendowy pobyt w niesamowitej stolicy Szwecji już dziś! Na co czekasz?

 

08-07-2018
Dortmund

Wakacje! Przedłużony weekend w 4* hotelu w Dortmundzie tylko 319 zł! [lot 78 zł]

Już od 319 zł za osobę

Masz ochotę na szybki, wakacyjny citybreak? Piękny Dortmund czeka właśnie na Ciebie! Dzięki tanim lotom z Poznania do Dortmundu możesz spędzić urocze trzy dni w Niemczech. Zobacz, co może Ci zaproponować nasz zachodni sąsiad. Pakuj się i leć!