Przywitaj wiosnę na wyspie wiecznej wiosny! Tydzień na Maderze od 1522 zł! [Pełny pakiet]

Informacje o wycieczce

Madera jest idealnym kierunkiem w każdej porze roku. Nigdy nie ma tam wielkich upałów. Nigdy nie ma również mrozów. Zawsze jest ciepło, przyjemnie i wilgotno. Bywa deszczowo, jednak wierz mi, nawet ulewa wywoła uśmiech na Twej twarzy. I ta wieczna zieleń i ogrom kwiatów. Sprawdź sam!

 

Madera to perfekcyjne miejsce na Ziemi do odpoczynku. Dni należą do specerowiczów i leniwych wędrowców, natomiast noce są ciche i spokojne. Jedynie piątkowy wieczór w Funchal bywa nieco hałaśliwszy.

 

Koniecznie wynajmij auto i zjedź całą wyspę. Spędź jeden dzień w stolicy. Wybierz się na długą wędrówkę lewadami. Odwiedź jeden z setek ogrodów i wjedź na przełęcz Ecumenada. Skosztuj ponchy i chlebka kasztanowego. Zawitaj na sztuczną plażę, której piasek przywędrował wprost z Sahary oraz przespaceruj się uliczkami Machico i Calhety.

 

Zobaczysz, tydzień przeleci jak z bicza strzelił, a Ty pomyślisz, że przecież minęła dopiero chwila. Dzięki temu nabierzesz apetytu na więcej!

 

Nie zwlekaj dłużej!

 

 

Apartament w centrum Funchal będzie idealną bazą wypadową do eksplorowania całej wyspy. Miłośnicy natury powinni rozważyć wycieczkę jedynie z namiotem.

 

 

Odbiór i zwrot samochodu odbywa się bezpośrednio na lotnisku.

 

 

Źródło zdjęć: worldtraveguide.com, myholidayguru.co.uk, travellettes.net, portugalwanderer.com, greatdestinationsradioshow.com

Oferta ważna na dzień: 2018-03-31
06-01-2019
Porto

[FirstMinute] Porto z Warszawy na początku 2019! [loty od 208 zł/os]

Już od 475-565 zł za osobę

Nowy rok to też nowe postanowienia. Obierzcie za cel zwiedzić kawałek Portugalii! Jeśli wiecie, co będziecie robić na początku 2019 roku, to może warto zarezerwować ten czas nieco wcześniej i już teraz wykupić sobie tanią wycieczkę do drugiego co do wielkości miasta Portugalii, pięknego Porto!? 

03-02-2019
Wiedeń

Ultra last minute! Romantyczny citybreak w 4* hotelu w Wiedniu tylko 391 zł! [lot 112 zł]

Już od 391 zł za osobę

Lubisz spontaniczne decyzje? Masz ochotę jeszcze w tym tygodniu wylecieć na krótkie wakacje? Łap tanie loty z Gdańska do Wiednia i spędź 4 dni w stolicy Wiednia! Rezerwuj teraz!

 

05-09-2019
Podgorica

First minute! Wrześniowy urlop na Riwierze Czarnogórskiej jedyne 556 zł! [lot 218 zł]

Już od 556 zł za osobę

Potrzebujesz podróżniczego celu, aby lepiej funkcjonować w pracy? Masz ochotę zaplanować przyszłoroczne wakacje już dziś? Łap tanie loty z Katowic do Podgoricy i szykuj się na niezapomniany urlop w Czarnogórze. Nie czekaj!

 

21-05-2018
Malta

5 dni na bajecznej wyspie Gozo! Pełny pakiet tylko 690 zł! [lot 219 zł]

Już od 690 zł za osobę

Któż nie lubi wysp na Morzu Śródziemnym? Plaże, słońce i woda stworzona do kąpieli rokrocznie przyciąga rzeszę turystów. A co powiesz na mniej zatłoczoną, spokojniejszą wyspę? Promocja na tanie loty z Poznania na Maltę daje Ci możliwość poznania fantastycznego Gozo!