Przywitaj wiosnę na wyspie wiecznej wiosny! Tydzień na Maderze od 1522 zł! [Pełny pakiet]

Informacje o wycieczce

Madera jest idealnym kierunkiem w każdej porze roku. Nigdy nie ma tam wielkich upałów. Nigdy nie ma również mrozów. Zawsze jest ciepło, przyjemnie i wilgotno. Bywa deszczowo, jednak wierz mi, nawet ulewa wywoła uśmiech na Twej twarzy. I ta wieczna zieleń i ogrom kwiatów. Sprawdź sam!

 

Madera to perfekcyjne miejsce na Ziemi do odpoczynku. Dni należą do specerowiczów i leniwych wędrowców, natomiast noce są ciche i spokojne. Jedynie piątkowy wieczór w Funchal bywa nieco hałaśliwszy.

 

Koniecznie wynajmij auto i zjedź całą wyspę. Spędź jeden dzień w stolicy. Wybierz się na długą wędrówkę lewadami. Odwiedź jeden z setek ogrodów i wjedź na przełęcz Ecumenada. Skosztuj ponchy i chlebka kasztanowego. Zawitaj na sztuczną plażę, której piasek przywędrował wprost z Sahary oraz przespaceruj się uliczkami Machico i Calhety.

 

Zobaczysz, tydzień przeleci jak z bicza strzelił, a Ty pomyślisz, że przecież minęła dopiero chwila. Dzięki temu nabierzesz apetytu na więcej!

 

Nie zwlekaj dłużej!

 

 

Apartament w centrum Funchal będzie idealną bazą wypadową do eksplorowania całej wyspy. Miłośnicy natury powinni rozważyć wycieczkę jedynie z namiotem.

 

 

Odbiór i zwrot samochodu odbywa się bezpośrednio na lotnisku.

 

 

Źródło zdjęć: worldtraveguide.com, myholidayguru.co.uk, travellettes.net, portugalwanderer.com, greatdestinationsradioshow.com

Oferta ważna na dzień: 2018-03-31
14-05-2018
Teneryfa

Odkryj słoneczną Teneryfę w maju!

Już od 992 zł za osobę

Najpiękniejsza i największa wyspa ze wszystkich siedmiu zamieszkałych Wysp Kanaryjskich czeka na Ciebie! Już w maju możesz polecieć i spędzić 8 cudownych dni na Teneryfie. Taka wycieczka wyniesie Cię tylko 992 zł za osobę! 

26-11-2018
Marsylia

First minute! Jesienny urlop na Lazurowym Wybrzeżu tylko 584 zł! [lot 239 zł]

Już od 584 zł za osobę

Co powiesz na krótki wypoczynek nad Morzem Śródziemnym? Oferta tanich lotów z Krakowa do Marsylii czeka właśnie na Ciebie! Weź kilka dni wolnego i ciesz się piękną plażą i słońcem już za niecałe 2 miesiące. Nie czekaj ani chwili!

 

10-04-2018
Saloniki

WOW! Kwiecień na greckiej wyspie! Tydzień w Salonikach za 792 zł/os.!

Już od 792 zł za osobę

Jeśli masz kilka dni wolnego w kwietniu i nie wiesz, co z nimi zrobić, proponujemy tygodniowy urlop w Salonikach! Tydzień z przelotami i zakwaterowaniem wyniesie 792 zł za osobę! 

11-04-2018
Bordeaux

Tygodniowy urlop we Francji u wybrzeży Oceanu Atlantyckiego za 835 zł!

Już od 835 zł za osobę

Plaże u wybrzeży Oceanu Atlantyckiego już na Was czekają. Nasza oferta to wiosenny wyjazd do Francji za 835 zł za osobę! Kalkulacja ceny została przeprowadzona w oparciu o wyjazd czteroosobowy. W cenę wliczone zostały przeloty, nocleg oraz auto!