Rajski skarb Balearów! 5 dni na dzikiej Minorce za 1143 zł! [Lot + Hotel]

Informacje o wycieczce

Turkusowe zatoki, dzikie plaże, prehistoryczne budowle oraz kompletny brak tłumów – czy do spokojnego wypoczynku trzeba czegoś więcej? Przekonaj się, że zdecydowanie nie!

 

Pewnie zastanawiasz się, gdzie jest Minorka. Przy swoich dwóch rozrywkowych siostrach - Majorce i Ibizie, ta łagodna wyspa wydaje się być istnym brzydkim kaczątkiem. Nic bardziej mylnego!

 

Nie znajdziesz tu betonowych nabrzeży, kilkutysięcznych hoteli o niebotycznych wysokościach, szerokich autostrad i innych zdobyczy cywilizacji, które sprawiają, że wiele miejsc na ziemi wygląda podobnie. Fakt, że wciąż niewiele osób zdaje sobie sprawę o istnieniu tak niezwykłego miejsca na Morzu Śródziemnym to jego największa zaleta.

 

Rajskie plaże z błękitną wodą zachwycą miłośników leniwego plażowania oraz pasjonatów wodnych zabaw.

 

Nieziemskie klify, zniewalająca roślinność oraz sprzyjający do spacerów i wędrówek mikroklimat urzekną entuzjastów aktywnego spędzania czasu.

 

Nie czekaj ani chwili dłużej!

 

Wysoko oceniany, czterogwiazdkowy hotel położony blisko nabrzeża pozwoli spędzać każdy dzień na plaży bez konieczności straty czasu na dojazdy. Będzie to również świetna baza wypadowa do zwiedzenia całej wyspy.

 

Z lotniska do Sa Caleta można dostać się taksówką, wynajętym autem, bądź autobusem. Koszt przejazdu zaczyna się od 15 euro, a jego długość to 60-75 min.

 

 

Źródło zdjęć: telegraph.co.uk, recordrentacar.com, kuoni.co.uk, wethepeoplestyle.com, cntraveller.com, shuttledirect.com

Oferta ważna na dzień: 2018-03-08
11-04-2018
Santander

Północna Hiszpania czeka! Tydzień w malowniczej Kantabrii za 884 zł!

Już od 884 zł za osobę

Już w kwietniu możesz odkryć piękno, jakie kryje w sobie Kantabria! Region położony na północy Hiszpanii to niekończąca się kraina zieleni, plaż i wszelkiej różnorodności. Tygodniowy urlop w tej magicznej krainie wyniesie Cię jedynie 884 zł! W cenę wliczony został przelot, hotel oraz samochód!

25-05-2018
Teneryfa

Tygodniowy urlop na hiszpańskiej Teneryfie za 844 zł/os [Loty za 508 zł/os]!

Już od 844 zł za osobę

Już w maju możecie spędzić tygodniowy urlop na hiszpańskiej wyspie, położnej na Oceanie Atlantyckim. To największa wyspa na archipelagu wysp kanaryjskich. Majowy urlop na tej pięknej wyspie wyniesie Was 844 zł/os! 

 

 

 

04-03-2018
Lamezia Terme

Mega! Wrota Kalabrii! Tydzień w Lamezia Terme za 833 zł! [Lot + Hotel]

Już od 833 zł za osobę

Błękit morza, piękne plaże, zagadkowe góry, urokliwe zatoczki – czego chcieć więcej! Rokrocznie Kalabrię odwiedza coraz więcej turystów. Wybierz się, póki jeszcze nie ma tłumów! Nie czekaj!

 

09-09-2018
Male

Prawdziwe Eldorado! 10 dni na boskich Malediwach za 3611 zł! [Lot + Apartament]

Już od 3611 zł za osobę

Zapierająca dech w piersiach rafa koralowa, przejrzyste wody oceanu, słońce oraz niesamowite wschody i zachody słońca. Kto z nas nie marzy, aby choć raz w życiu znaleźć się w tym raju na Ziemi? Spełnienie marzenia jest na wyciągnięcie ręki!