Rajski skarb Balearów! 5 dni na dzikiej Minorce za 1143 zł! [Lot + Hotel]

Informacje o wycieczce

Turkusowe zatoki, dzikie plaże, prehistoryczne budowle oraz kompletny brak tłumów – czy do spokojnego wypoczynku trzeba czegoś więcej? Przekonaj się, że zdecydowanie nie!

 

Pewnie zastanawiasz się, gdzie jest Minorka. Przy swoich dwóch rozrywkowych siostrach - Majorce i Ibizie, ta łagodna wyspa wydaje się być istnym brzydkim kaczątkiem. Nic bardziej mylnego!

 

Nie znajdziesz tu betonowych nabrzeży, kilkutysięcznych hoteli o niebotycznych wysokościach, szerokich autostrad i innych zdobyczy cywilizacji, które sprawiają, że wiele miejsc na ziemi wygląda podobnie. Fakt, że wciąż niewiele osób zdaje sobie sprawę o istnieniu tak niezwykłego miejsca na Morzu Śródziemnym to jego największa zaleta.

 

Rajskie plaże z błękitną wodą zachwycą miłośników leniwego plażowania oraz pasjonatów wodnych zabaw.

 

Nieziemskie klify, zniewalająca roślinność oraz sprzyjający do spacerów i wędrówek mikroklimat urzekną entuzjastów aktywnego spędzania czasu.

 

Nie czekaj ani chwili dłużej!

 

Wysoko oceniany, czterogwiazdkowy hotel położony blisko nabrzeża pozwoli spędzać każdy dzień na plaży bez konieczności straty czasu na dojazdy. Będzie to również świetna baza wypadowa do zwiedzenia całej wyspy.

 

Z lotniska do Sa Caleta można dostać się taksówką, wynajętym autem, bądź autobusem. Koszt przejazdu zaczyna się od 15 euro, a jego długość to 60-75 min.

 

 

Źródło zdjęć: telegraph.co.uk, recordrentacar.com, kuoni.co.uk, wethepeoplestyle.com, cntraveller.com, shuttledirect.com

Oferta ważna na dzień: 2018-03-08
23-05-2018
Minorka, Menorca

[LastMinute] Tydzień na Minorce w nadmorskim apartamencie! Loty z Warszawy! + auto [całość 621 zł]

Już od 621 zł za osobę

Niebywale atrakcyjna okazja, by spędzić tydzień na pięknej wyspie na Morzu Śródziemnym, w archipelagu Belearów. Miejsce z bogatą historią, które należało do Hiszpanów, Brytyjczyków, Francuzów, by finalnie znowu wróćić pod Hiszpańskie panowanie. Znajdziecie tam unikatowe magality, kamienne grobowce komorowe (navety) oraz  taule. Odwiedźcie największe miasto Mahon oraz spróbujcie zdobyć najwyższy szczyt wyspy - El Toro! 

04-03-2018
Taghazout

Maroko w marcu za 885zł!

Już od 885zł za osobę

Spędź ostanie dni zimy łapiąc fale w słonecznym Maroku.

08-01-2019
Sewilla

5 dni w 4* hotelu w zmysłowej Andaluzji tylko 502 zł! [lot 161 zł]

Już od 502 zł za osobę

Lubisz hiszpańską kuchnię? Masz ochotę na krótki, styczniowy urlop? Rezerwuj tanie loty z Warszawy do Sewilli i zacznij planować wypoczynek w ognistej Andaluzji już dziś! Na co czekasz?

 

02-03-2019
Agadir

Last minute! Tygodniowy pobyt w 3* hotelu w gorącym Agadirze za 1072 zł! [lot 670 zł]

Już od 1072 zł za osobę

Nie lubisz zimy i chłodu? Marzy Ci się gorące słońce? Łap tanie loty z Warszawy do Agadiru i wybierz się do kolorowego Maroka! Rezerwuj już teraz!