Rewelacyjny park rozrywki Playmobil! 3 dni w Norymberdze tylko 364 zł! [lot 130 zł]

Informacje o wycieczce

Obudź w sobie wewnętrzne dziecko i spędź cały dzień w parku rozrywki. Skorzystaj z oferty tanich lotów z Krakowa do Norymbergi, weź 3 dni wolnego, zabierz swoją pociechę i cieszcie się świetną zabawą. Na co czekasz?

 

Ten cudowny lunapark z założenia przeznaczony jest dla młodszych dzieci, jednak Ty również nie będziesz się nudził. Ponad 90 000 m² zapewni rozrywkę na długie godziny. Przekonaj się sam!

 

Norymberga to piękne, bawarskie miasto z nietuiznkową architekturą. Zobacz genialną kolekcję Muzeum Germańskiego, wybierz się na spacer do pięknego Bürgermeistergarten oraz barokowego Hesperidengärten oraz zachwyć się ruinami potężnego Deutsches Stadion.

 

Nie zapomnij o obłędnych, lokalnych słodyczach oraz kultowej norymberskiej kiełbasce.

 

Łap świetną ofertę first minute!

 

Trasa Kraków – Norymberga odbywa się na pokładzie linii Ryanair. Do centrum miasta zabierze Cię kolej podmiejska, autobus lub taksówka. Ceny przejazdu rozpoczynają się od 3 euro.

 

Dobrze oceniany hotel położony w bliskiej odległości od centrum będzie świetnym rozwiązaniem. Goście doceniają doskonałą obsługę, czystość oraz dobry stosunek ceny do jakości. W pokojach znajduje się aneks kuchenny.

 

Koszt przy założeniu 2 podróżujących i tylko z bagażem podręcznym.

Źrodło zdjęć: hotel-bomonti.de, kinderspielmagazin.de, urlaubsguru.de, off-the-path.com, hotelwestend.de, bratwurst-roeslein.de

Oferta ważna na dzień: 2018-07-25
14-06-2018
Bazylea

Bardzo tanie loty do Szwajcarii z Wrocławia! Bazylea za 178zł!

Już od 178zł za osobę

Zawsze chciałeś pojechać do Szwajcarii, ale odstraszały Cię ceny biletów? Teraz zapłacisz za lot do Bazylei mniej niż 200zł!!

01-03-2018
Bruksela

4 dni w Brukseli już od 438 zł (lot + hotel)

Już od 438 zł za osobę

Znudzeni wyjazdowym przestojem? Z niecierpliwością czekacie na nowe przygody? Dajcie się porwać na przedłużony weekend do Brukseli!

15-05-2018
Funchal, Madera

[LastMinute] Tydzień na Maderze! z Warszawy [loty 399 zł]

Już od 827 zł za osobę

Fenomenalna cena, bliski termin i gwarantowana dobra zabawa! Wybierzcie się na Maderę, do miasta Funchal, skąd pochodzi Cristiano Ronaldo. Cieszcie się przyjemnym słońcem i atrakcjami, w które obfite jest to klimatyczne miasto!

18-06-2018
Reykjavik

Islandia na rozpoczęcie wakacji! 5 dni w Reykjaviku od 801 zł! [lot 258 zł]

Już od 801-1150 zł za osobę

Zawsze spędzasz wakacje w gorących krajach? A co powiesz na zmianę klimatu? Promocja na tanie loty z Poznania zabierze Cię do krainy ognia i wody! Przepiękne, nieziemskie krajobrazy oraz zjawiskowe gorące źródła zapewnią Ci niezapomniany wypoczynek! Przekonaj się sam!