Rewelacyjny park rozrywki Playmobil! 3 dni w Norymberdze tylko 364 zł! [lot 130 zł]

Informacje o wycieczce

Obudź w sobie wewnętrzne dziecko i spędź cały dzień w parku rozrywki. Skorzystaj z oferty tanich lotów z Krakowa do Norymbergi, weź 3 dni wolnego, zabierz swoją pociechę i cieszcie się świetną zabawą. Na co czekasz?

 

Ten cudowny lunapark z założenia przeznaczony jest dla młodszych dzieci, jednak Ty również nie będziesz się nudził. Ponad 90 000 m² zapewni rozrywkę na długie godziny. Przekonaj się sam!

 

Norymberga to piękne, bawarskie miasto z nietuiznkową architekturą. Zobacz genialną kolekcję Muzeum Germańskiego, wybierz się na spacer do pięknego Bürgermeistergarten oraz barokowego Hesperidengärten oraz zachwyć się ruinami potężnego Deutsches Stadion.

 

Nie zapomnij o obłędnych, lokalnych słodyczach oraz kultowej norymberskiej kiełbasce.

 

Łap świetną ofertę first minute!

 

Trasa Kraków – Norymberga odbywa się na pokładzie linii Ryanair. Do centrum miasta zabierze Cię kolej podmiejska, autobus lub taksówka. Ceny przejazdu rozpoczynają się od 3 euro.

 

Dobrze oceniany hotel położony w bliskiej odległości od centrum będzie świetnym rozwiązaniem. Goście doceniają doskonałą obsługę, czystość oraz dobry stosunek ceny do jakości. W pokojach znajduje się aneks kuchenny.

 

Koszt przy założeniu 2 podróżujących i tylko z bagażem podręcznym.

Źrodło zdjęć: hotel-bomonti.de, kinderspielmagazin.de, urlaubsguru.de, off-the-path.com, hotelwestend.de, bratwurst-roeslein.de

Oferta ważna na dzień: 2018-07-25
21-05-2018
Malta

5 dni na bajecznej wyspie Gozo! Pełny pakiet tylko 690 zł! [lot 219 zł]

Już od 690 zł za osobę

Któż nie lubi wysp na Morzu Śródziemnym? Plaże, słońce i woda stworzona do kąpieli rokrocznie przyciąga rzeszę turystów. A co powiesz na mniej zatłoczoną, spokojniejszą wyspę? Promocja na tanie loty z Poznania na Maltę daje Ci możliwość poznania fantastycznego Gozo!

 

04-06-2018
Ateny

Technopolis Jazz Festival! 5 dni w antycznych Atenach za 506 zł! [lot 174 zł]

Już od 506 zł za osobę

Jesteś fanem jazzu? A może jeszcze nie wiesz, że jesteś? Otwórz się na nowe horyzonty! Nie lubisz jazzu? Nic straconego! W takim razie spędź kilka fantastycznych dni w nieziemskiej stolicy Grecji. Dzięki tanim lotom z Poznania do Aten obie opcje są dla Ciebie dostępne już dziś!

 

16-04-2018
Las Palmas

Środek tygodnia na Gran Canarii! Las Palmas za 605 zł (loty + hotel + samochód, z Berlina)

Już od 605 zł za osobę

Las Palmas de Gran Canaria! Zatrzymaj się w hotelu w centrum miasta, wypożycz samochód i ciesz się wolnością. Średnie temperatury w kwietniu to 22 stopnie, oczywiście bez żadnych opadów.

11-05-2018
Memmingen

Weekendowa podróż z Warszawy do serca Bawarii za 105zł!

Już od 105 zł za osobę

Miasto należące do kraju związkowego Bawaria, przez które przepływa prawy dopływ Dunaju, rzeka Iller. Memmingen można potraktować jako bazę do odwiedzin pobliskich miast: Stuttgartu, Monachium, Zurychu i Ulm. Proponujemy podróż koleją, ponieważ jest niedroga i zobaczycie przy tym wiele pięknych krajobrazów Szwabii i Bawarii.