Romantyczna Wenecja za mniej niż 500 zł/os 4 dni! (wylot z Krakowa+zakwaterowanie)

Informacje o wycieczce

Wielu turystów uważa, że Wenecja jest najpiękniejszym miastem świata... niepowtarzalny klimat, romantyczne gondole, zabytkowe pałace i mosty... jesteście gotowi na to, by sami sprawdzić jej urok? :)

Wenecja to miasto, które zwiedzimy na własnych nogach – bowiem jedyna komunikacja miejska tutaj to tramwaje wodne. Oczywiście każdemu to miejsce kojarzy się z rejsem gondolą – i istotnie mamy możliwość na takowy się wybrać (gondola pomieści max. 6 osób). Co więcej można zobaczyć w Wenecji? Na pewno Plac św. Marka, Wielki Kanał, bazylikę św. Marka i inne kościoły, muzea, pałace, dzielnicę Cannaregio bogatą w luksusowe sklepy i restauracje.

Loty:

Kraków - Wenecja 176 zł/os.

Zakwaterowanie:

Camping Village Miramare - 594 zł/2 os.

 

źródło: anguerde.com, giornalemetropolitano.it, alcovadeldoge.com, venezia.boscolohotels.com

Oferta ważna na dzień: 2018-03-08
08-05-2018
Neapol

Spędź 4 dni w mieście pizzy!

Już od 589zł za osobę

Włoski klimat, pyszna kuchnia, położone nad morzem miasto… To wszystko w Napolu! Lot i hotel ze śniadaniem tylko 589zł!!

30-06-2018
Wenecja Treviso

[Wakacje] Wenecja z Krakowa w doskonałej cenie! [loty 159 zł/os]

Już od 727 zł za osobę

Wybierzcie się do Wenecji na przełomie czerwca i lipca! Niegdyś potęga handlowa Morza Środziemnego, teraz jeden z głównych ośrodków kulturalnych świata. Popłyńcie gondolą do teatru, zasmakujcie włoskiej kuchni i cieszcie się niewyobrażalnie piękną architekturą. 

09-04-2018
Rzym, Pescara

Wielkie włoskie wakacje! Rzym i Pescara w jednej podróży z Warszawy!

Już od 193 zł za osobę

Kochacie Włochy? Chcecie w poprzek przemierzyć Półwysep Apeniński?  W takim razie co powiecie na dwa piękne włoskie miasta w tydzień? Rzym i Pescara już na Was czekają!

21-04-2018
Wenecja

Last minute! 5 dni w obłędnej Wenecji za 569 zł! [lot 155 zł]

Już od 569 zł za osobę

Gondolierzy, kanały, mosty i woda. Dodaj do tego świetną pogodę i ukochaną osobę przy boku, a znakomity wypad gwarantowany. Dzięki tanim lotom z Krakowa możesz zobaczyć Wenecję, póki jeszcze nie zniknęła z powierzchnii Ziemi. Śpiesz się!