Sierpniowy weekend w Pradze! 567 zł/os!

Informacje o wycieczce

Mnóstwo zabytków, ciekawych miejsc, niskie ceny i wyborne piwo... to tylko część tego, co ma nam do zaoferowania Praga.

Jesteście aktywni i lubicie piesze wycieczki? Świetnie, Praga zachęca do zwiedzania jej na własnych nogach. Oprócz wspaniałej architektury, znajduje się tu także kilka punktów widokowych, skąd można podziwiać jej panoramę w całej okazałości. Stare i Nowe Miasto, muzea, dawny zamek na Hradczanach, słynny Most Karola, a wieczorem pokaz fontanny Krizikowej sprawią, że przeżyjemy aktywny i doskonały weekend w sercu miasta.

 

Loty:

Warszawa - Praga 473 zł/os

Zakwaterowanie:

A&O Prag Metro Strizkov - 188 zł/2 osoby

 

źródło:thecrazytourist.com, ifsa-butler.org, independent.co.uk, whywander.com

Oferta ważna na dzień: 2018-03-07
08-06-2018
Praga

Przedłużony, czerwcowy weekend w Pradze [loty 188 zł]

Już od 418 zł za osobę

Co powiecie na stolicę Czech na delikatnie przedłużony weekend? Zobaczcie zabytkowe centrum miasta nad Wełtawą, które zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Wybierzcie, które z 20 muzeów i 100 galerii sztuki chcecie zobaczyć. Porozmawiajcie z Czechami po Polsku, bowiem oni rozumieją jak mówimy w naszym języku, i tak samo działa to w drugą stronę!

07-03-2019
Praga

Czechy first minute! 4 dni w 4* hotelu w bajecznej Pradze tylko 303 zł! [lot 130 zł]

Już od 303 zł za osobę

Marzysz o romantycznej wycieczce? Niespodzianki to Twój żywioł? Rezerwuj tanie loty z Krakowa do Pragi i spędź uroczy czas tylko we dwoje w stolicy Czech. Nie czekaj ani chwili!

 

18-05-2018
Praga

Przedłużony weekend w bajecznej Pradze tylko 457 zł! [Lot + Hotel]

Już od 457 zł za osobę

Pragi nie trzeba nikomu przedstawiać, ani reklamować. Malownicza stolica Czech kusi nietuzinkową atmosferą, życzliwością ludzi, pyszną kuchnią i fantastycznymi zabytkami. Jeszcze nie jesteś przekonany? Sprawdź sam!

 

20-07-2018
Praga

Wakacje! Weekendowy citybreak w malowniczej Pradze tylko 433 zł! [lot 130 zł]

Już od 433 zł za osobę

Co powiesz na przedłużony, wakacyjny weekend w Pradze? To bajeczne miasto zachwyci każdego. Dzięki promocji na tanie loty z Krakowa do Pragi Most Karola, knedliki oraz jabłkowy strudel jest na wyciągnięcie ręki. Nie czekaj ani chwili!