Spędź Święta i Nowy Rok w stolicy Tajlandii! Bangkok za 3000zł/os! (lot+zakwaterowanie)

Informacje o wycieczce

Dla wszystkich, którzy nie przepadają za zimą mamy wyjątkową świąteczno – sylwestrową ofertę w zjawiskowej Tajlandii!

W Bangkoku, stolicy Tajlandii tętniącej życiem i kolorami, tradycja miesza się z nowoczesnością i z dążeniem do postępu. Bangkok zyskał miano „Miasta Aniołów”. Tu z jednej strony zwiedzimy Świątynię Szmaragdowego Buddy czy Wielki Pałac, z drugiej nowoczesną kolej nadziemna, centra handlowe, wysokie biurowce, bazary czy też kluby w których tętni nocne życie.

Tak naprawdę Tajlandia nakreśla nam kilka zróznicowanych krajobrazów: ryżowe pola odznaczające się harmonią, rozległe lasy, czy piękne, nieskazitelnie czyste plaże. Warto spróbować także smacznych dań z kuchni tajskiej, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wybrednych podniebień :)

 

Lot:

Warszawa – Bangkok

Zakwaterowanie:

Hostel Luck Bird Inn - 455 zł/2os

 

 

źródło: tripagency.online, bangkok.com, rennes.aeroport.fr, bttuneholidays.com

Oferta ważna na dzień: 2018-03-07
22-04-2018
Pattaya

Tajska Riwiera na Majówkę! 10 dni za 1890 zł (loty + hotel)

Już od 1890 zł za osobę

Piękne miasto nad Zatoką Tajlandzką. Położone 120 km od Bangkoku. Pattaya jest jednym z najciekawszych miejsc turystycznych w całej Azji. Teraz, dla Was, za niecałe 2 tysiące! Dzwońcie po znajomych, uruchamiajcie oszczędności i w drogę!

27-05-2018
Bangkok

Bangkok na tydzień w fenomenalnej cenie! z Warszawy! [lot 1523zł/os]

Już od 1897 zł za osobę

Co powiecie na tydzień w cudownym Bangkoku na przełomie maja i czerwca? I to za niecałe 2 tysiące złotych! Warto dobrać kilka dni wolnego w okresie Bożego Ciała i wyruszyć w niezapomnianą podróż! Zapraszajcie znajomych, pozostało wiele biletów z puli, tak samo dużo miejsc w hotelu :)

14-05-2018
Phuket, Tajlandia

Kierunek Tajlandia! Phuket z Warszawy za 2196 zł (loty + hotel)

Już od 2196 zł za osobę

Phuket, największa wyspa Tajlandii, leżąca przy zachodnim wybrzeżu Półwyspu Malajskiego, na Morzu Andamańskim. Wewnątrz wyspy znajdują się zalesione tereny górzyste, lecz już na wybrzeżach czekają na nas przepiękne plaże oraz świetnie zorganizowane ośrodki turystyczne.  Miasto Phuket słynie z buddyjskim zabytków oraz ze wspaniałej kuchni.

12-05-2018
Bangkok

Azjatycki sen! 9 dni w Bangkoku za 1758 zł! [Lot + Hotel]

Już od 1758 zł za osobę

Tajlandia na wyciągnięcie ręki! Pozwól się rozgrzać magicznemu klimatowi jednego z najgorętszych miejsc na świecie! Miasto Aniołów czeka!