Szum i upał! 5 dni w Gruzji za 496 zł! [Lot + Hotel]

Informacje o wycieczce

Wyśmienite jedzenie, świetna pogoda i zjawiskowy klimat – nie do podrobienia! Gruzja czeka! Nie zwlekaj ani minuty dłużej!

 

Gruzja oczaruje Cie gościnnością i niesamowitą życzliwością mieszkańców. Już po chwili będziesz się czuł w niej jak w domu, a tutejsi nazwą Cię 'swój'.

 

Koniecznie wybierz się na wieczorny spacer uliczkami Kutaisi. Uważaj na odkryte studzienki kanalizacyjne i porozrywane siatki na płotach. Niby niebezpieczne, ale mają swój urok.

 

Amatorzy nocnych rozrywek będą niezwykle usatysfakcjonowani. Z powodu temperatur w okresie wiosenno-letnim życie w mieście rozkwita po zmroku. Puby, dyskoteki i kluby nocne wprost pękają w szwach. W małych restauracyjkach i kawiarenkach gwar również nie ustaje.

 

Za dnia koniecznie odwiedź katedrę Zaśnięcia Bogurodzicy – Bagrati, która wpisana jest na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Parlament oraz Wielka Synagoga również powinna znaleźć się na Twojej liście 'to do'.

 

W poszukiwaniu genialnych, gruzińskich smakołyków oraz znanych marek w bardzo niskiej cenie udaj się na lokalny bazar. Jest tu wszystko i jeszcze więcej!

 

Warto wybrać się do okolicznych Jaskiń Prometeusza i Sataplia, zespołu klasztornego Gelati oraz kanionów Okatse. Przekonaj się, jak szczodra potrafi być Matka Natura.

 

Rezerwuj już dziś!

 

Zakwaterowanie w wysoko ocenianym trzy-gwiazdkowym hotelu niedaleko centrum pozwoli cieszyć się gruzińską atmosferą bez przerwy.

 

Koszt wycieczki przy założeniu 2 podróżujących i jedynie z bagażem podręcznym.

Źródło zdjęć: fotoart.com.pl, blog2.jhmeyer.net, georgiastartshere.com, radio.io, kutaisi.travel, pinterest.com

Oferta ważna na dzień: 2018-03-03
29-03-2018
Tromso

W poszukiwaniu zorzy! 8 dni w Tromso za 966 zł! [Lot + Hotel]

Już od 966 zł za osobę

Wrota Arktyki zapraszają do odwiedzenia przez cały rok. Zorza i stek z renifera czekają właśnie na Ciebie!

 

18-04-2018
Burgas

Kwietniowy tydzień w Bułgarii za 530 zł! [Lot + Hotel]

Już od 530 zł za osobę

Kwiecień plecień, bo przeplata – trochę zimy, trochę lata. Wybierz się w słoneczne rejony Bułgarii, gdzie czeka na Ciebie złoty piasek, słońce i błogi odpoczynek! Czego chcieć więcej!

 

22-04-2019
Amman

5 dni w 3* hotelu w niesamowitej Jordanii tylko 483 zł! [lot 238 zł]

Już od 483 zł za osobę

Lubisz klimat Bliskiego Wschodu? Marzysz o egzotycznych wakacjach? Rezerwuj tanie loty z Krakowa do Ammanu i wybierz się do zjawiskowej Jordanii! Na co czekasz?

 

22-04-2019
Bukareszt

Wiosenny citybreak w 3* hotelu w Bukareszcie tylko 398 zł! [lot 256 zł]

Już od 398 zł za osobę

Citybreak to Twoja ulubiona forma podróżowania? Chcesz zobaczyć nowe miejsca? Rezerwuj tanie loty z Warszawy do Bukaresztu i zacznij planować krótki urlop już dziś. Nie czekaj ani chwili!