Szum i upał! 5 dni w Gruzji za 496 zł! [Lot + Hotel]

Informacje o wycieczce

Wyśmienite jedzenie, świetna pogoda i zjawiskowy klimat – nie do podrobienia! Gruzja czeka! Nie zwlekaj ani minuty dłużej!

 

Gruzja oczaruje Cie gościnnością i niesamowitą życzliwością mieszkańców. Już po chwili będziesz się czuł w niej jak w domu, a tutejsi nazwą Cię 'swój'.

 

Koniecznie wybierz się na wieczorny spacer uliczkami Kutaisi. Uważaj na odkryte studzienki kanalizacyjne i porozrywane siatki na płotach. Niby niebezpieczne, ale mają swój urok.

 

Amatorzy nocnych rozrywek będą niezwykle usatysfakcjonowani. Z powodu temperatur w okresie wiosenno-letnim życie w mieście rozkwita po zmroku. Puby, dyskoteki i kluby nocne wprost pękają w szwach. W małych restauracyjkach i kawiarenkach gwar również nie ustaje.

 

Za dnia koniecznie odwiedź katedrę Zaśnięcia Bogurodzicy – Bagrati, która wpisana jest na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Parlament oraz Wielka Synagoga również powinna znaleźć się na Twojej liście 'to do'.

 

W poszukiwaniu genialnych, gruzińskich smakołyków oraz znanych marek w bardzo niskiej cenie udaj się na lokalny bazar. Jest tu wszystko i jeszcze więcej!

 

Warto wybrać się do okolicznych Jaskiń Prometeusza i Sataplia, zespołu klasztornego Gelati oraz kanionów Okatse. Przekonaj się, jak szczodra potrafi być Matka Natura.

 

Rezerwuj już dziś!

 

Zakwaterowanie w wysoko ocenianym trzy-gwiazdkowym hotelu niedaleko centrum pozwoli cieszyć się gruzińską atmosferą bez przerwy.

 

Koszt wycieczki przy założeniu 2 podróżujących i jedynie z bagażem podręcznym.

Źródło zdjęć: fotoart.com.pl, blog2.jhmeyer.net, georgiastartshere.com, radio.io, kutaisi.travel, pinterest.com

Oferta ważna na dzień: 2018-03-03
08-02-2019
Zurych

Szwajcaria first minute! 5 dni w Zurychu za 710 zł! [lot 276 zł]

Już od 710 zł za osobę

Urlop w Alpach? Dlaczego nie! Dzięki tanim lotom z Warszawy do Zurychu możesz spędzić niesamowity wypoczynek w malowniczej Szwajcarii! Nie czekaj ani chwili!

 

06-10-2018
Bratysława

Ultra last minute! Przedłużony weekend w Bratysławie tylko 468 zł! [lot 198 zł]

Już od 468 zł za osobę

Zastanawiasz się, jak spędzić przyszły weekend? Lubisz oferty last minute? Łap tanie loty z Warszawy do Bratysławy i wybierz się do stolicy Słowacji! Pakuj się już dziś!

 

20-01-2019
Palermo

5 dni w 3* hotelu w słonecznym Palermo za 422 zł! [lot 228 zł]

Już od 422 zł za osobę

Nie lubisz zimy? Brak słońca Cię frustruje? Już za 3 tygodnie możesz być na słonecznej Sycylii! Rezerwuj tanie loty z Wrocławia do Palermo już dziś! Na co czekasz?

 

08-12-2018
Wilno

Przedłużony weekend na Litwie! 4 dni w 3* hotelu w fantastycznym Wilnie tylko 257 zł! [lot 78 zł]

Już od 257 zł za osobę

Lubisz gościnność i życzliwość naszych wschodnich sąsiadów? Nie masz planów na grudniowy weekend? Łap tanie loty z Gdańska do Wilna i ciesz się krótkim wypoczynkiem na Litwie. Rezerwuj już dziś!