Szum i upał! 5 dni w Gruzji za 496 zł! [Lot + Hotel]

Informacje o wycieczce

Wyśmienite jedzenie, świetna pogoda i zjawiskowy klimat – nie do podrobienia! Gruzja czeka! Nie zwlekaj ani minuty dłużej!

 

Gruzja oczaruje Cie gościnnością i niesamowitą życzliwością mieszkańców. Już po chwili będziesz się czuł w niej jak w domu, a tutejsi nazwą Cię 'swój'.

 

Koniecznie wybierz się na wieczorny spacer uliczkami Kutaisi. Uważaj na odkryte studzienki kanalizacyjne i porozrywane siatki na płotach. Niby niebezpieczne, ale mają swój urok.

 

Amatorzy nocnych rozrywek będą niezwykle usatysfakcjonowani. Z powodu temperatur w okresie wiosenno-letnim życie w mieście rozkwita po zmroku. Puby, dyskoteki i kluby nocne wprost pękają w szwach. W małych restauracyjkach i kawiarenkach gwar również nie ustaje.

 

Za dnia koniecznie odwiedź katedrę Zaśnięcia Bogurodzicy – Bagrati, która wpisana jest na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Parlament oraz Wielka Synagoga również powinna znaleźć się na Twojej liście 'to do'.

 

W poszukiwaniu genialnych, gruzińskich smakołyków oraz znanych marek w bardzo niskiej cenie udaj się na lokalny bazar. Jest tu wszystko i jeszcze więcej!

 

Warto wybrać się do okolicznych Jaskiń Prometeusza i Sataplia, zespołu klasztornego Gelati oraz kanionów Okatse. Przekonaj się, jak szczodra potrafi być Matka Natura.

 

Rezerwuj już dziś!

 

Zakwaterowanie w wysoko ocenianym trzy-gwiazdkowym hotelu niedaleko centrum pozwoli cieszyć się gruzińską atmosferą bez przerwy.

 

Koszt wycieczki przy założeniu 2 podróżujących i jedynie z bagażem podręcznym.

Źródło zdjęć: fotoart.com.pl, blog2.jhmeyer.net, georgiastartshere.com, radio.io, kutaisi.travel, pinterest.com

Oferta ważna na dzień: 2018-03-03
07-04-2018
Barcelona, Palma de Mallorca

Barcelona i Majorka w jednej podróży z Warszawy za 269 zł!

Już od 269 zł za osobę

Co Wy na to by podczas jednej podróży zafundować sobie prawdziwą hiszpańską przygodę?  Barcelona i Majorka - te dwie perełki już na Was czekają!

16-03-2019
Kutaisi

Przedłużony weekend w Gruzji tylko 361 zł! [lot 286 zł]

Już od 361 zł za osobę

Masz zaległy urlop i nie wiesz, jak go wykorzystać? Lubisz wschodni klimat? Łap tanie loty z Katowic do Kutaisi i spędź 4 dni w malowniczej Gruzji! Nie czekaj ani chwili!

 

11-12-2018
Kutaisi

Zima w Gruzji! 5 dni w 3* hotelu w bajkowym Kutaisi tylko 374 zł! [lot 228 zł]

Już od 374 zł za osobę

Nie lubisz srogich, polskich zim? Weź 4 dni wolnego i spędź krótki, zimowy urlop w krainie szumu i upału. Gruzini słyną z niesamowitej gościnności i życzliwości. Rezerwuj tanie loty z Katowic do Kutaisi już dziś i przekonaj się sam!

 

09-03-2019
Barcelona-Girona

Przedłużony weekend w Barcelonie za 464 zł! [lot 173 zł]

Już od 464 zł za osobę

Uwielbiasz architekturę Gaudiego? Chcesz wybrać się na kilkudniowy urlop? Rezerwuj tanie loty z Krakowa do Barcelony już dziś! Na co czekasz?