Szum i upał! 5 dni w Gruzji za 496 zł! [Lot + Hotel]

Informacje o wycieczce

Wyśmienite jedzenie, świetna pogoda i zjawiskowy klimat – nie do podrobienia! Gruzja czeka! Nie zwlekaj ani minuty dłużej!

 

Gruzja oczaruje Cie gościnnością i niesamowitą życzliwością mieszkańców. Już po chwili będziesz się czuł w niej jak w domu, a tutejsi nazwą Cię 'swój'.

 

Koniecznie wybierz się na wieczorny spacer uliczkami Kutaisi. Uważaj na odkryte studzienki kanalizacyjne i porozrywane siatki na płotach. Niby niebezpieczne, ale mają swój urok.

 

Amatorzy nocnych rozrywek będą niezwykle usatysfakcjonowani. Z powodu temperatur w okresie wiosenno-letnim życie w mieście rozkwita po zmroku. Puby, dyskoteki i kluby nocne wprost pękają w szwach. W małych restauracyjkach i kawiarenkach gwar również nie ustaje.

 

Za dnia koniecznie odwiedź katedrę Zaśnięcia Bogurodzicy – Bagrati, która wpisana jest na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Parlament oraz Wielka Synagoga również powinna znaleźć się na Twojej liście 'to do'.

 

W poszukiwaniu genialnych, gruzińskich smakołyków oraz znanych marek w bardzo niskiej cenie udaj się na lokalny bazar. Jest tu wszystko i jeszcze więcej!

 

Warto wybrać się do okolicznych Jaskiń Prometeusza i Sataplia, zespołu klasztornego Gelati oraz kanionów Okatse. Przekonaj się, jak szczodra potrafi być Matka Natura.

 

Rezerwuj już dziś!

 

Zakwaterowanie w wysoko ocenianym trzy-gwiazdkowym hotelu niedaleko centrum pozwoli cieszyć się gruzińską atmosferą bez przerwy.

 

Koszt wycieczki przy założeniu 2 podróżujących i jedynie z bagażem podręcznym.

Źródło zdjęć: fotoart.com.pl, blog2.jhmeyer.net, georgiastartshere.com, radio.io, kutaisi.travel, pinterest.com

Oferta ważna na dzień: 2018-03-03
02-03-2019
Mediolan-Malpensa

4 dni w 4* hotelu nad malowniczym jeziorem Maggiore za 570 zł! [lot 172 zł]

Już od 570 zł za osobę

Lubisz Włochy, ale byłeś już w Rzymie i Mediolanie? Wybierz się na krótki urlop nad bajkowe jezioro Maggiore! Łap okazje tanich lotów z Krakowa do Mediolanu i zacznij się pakować już dziś!

 

13-04-2018
Kopenhaga

Kwietniowy weekend w duńskiej stolicy! (lot+hotel)

Już od 578 zł za osobę

Ktoś chętny na kwietniowy weekend w mieście z baśni Andersena? Duńska stolica kusi przepięknym położeniem oraz wszechobecnym tam hygge…

23-03-2019
Lizbona

Przedłużony weekend w 3* hotelu w stolicy Portugalii tylko 624 zł! [lot 415 zł]

Już od 624 zł za osobę

Chcesz spędzić urlop nad oceanem? Marzysz o zobaczeniu stolicy Portugalii? To jest właśnie oferta dla Ciebie! Rezerwuj tanie loty z Wrocławia do Lizbony i spełnij marzenia! Nie czekaj ani chwili!

 

13-01-2019
Kutaisi

Ferie zimowe w Gruzji! 5 dni w bajecznym Kutaisi tylko 268 zł! [lot 198 zł]

Już od 268 zł za osobę

Nie masz pomysłu na spędzenie ferii zimowych? Dzieci jadą na zimowisko, a Ty masz kilka dni wolnego? Wybierz się do malowniczej Gruzji. Łap tanie loty z Wrocławia do Kutaisi już dziś. Nie czekaj ani chwili!