Tanie loty do Brukseli! 142 zł w dwie strony!

Informacje o wycieczce

Spędź 4 fantastyczne dni w kwietniu w stolicy Królestwa Belgii – Brukseli, którą zna każdy chociażby ze względu na siedzibę NATO, instytucji Unii Europejskiej i Euroatomu. W kwietniu lot do Brukseli w dwie strony to koszt zaledwie 142 zł.

Stolica Belgii, położona nad rzeką Zenne jest bardzo ważnym ośrodkiem finansowym, kulturalnym i gospodarczym i to właśnie tam są siedziby największych i najważniejszych instytucji. To jednak niejedyne atrakcje, które czekają na turystów. Oprócz tego, że Bruksela to naprawdę piękne miasto, to możemy tam zwiedzić wiele przyciągających wzrok zabytków, jak na przykład: Grand Place, czyli jeden z najsłynniejszych rynków w Europie, a także katedra Św. Michała i Św. Guduli.

Kup więc bilet, wsiadaj w samolot i leć do Brukseli!

Najtańsze loty znaleźliśmy dla Was w kwietniu: od 21 do 24 kwietnia. W tych dniach przelot w dwie strony będzie kosztować 142 złote za osobę. 

Tu dokonasz rezerwacji lotu:

W przeglądarce momondo.pl możesz dokonać rezerwacji hotelu. 

 

Źródło zdjęć: www.bruksela.lovetotravel.pl

Oferta ważna na dzień: 2018-03-07
25-05-2018
Bruksela-Charleroi

Przedłużony weekend w diamentowej Antwerpii tylko 452 zł! [Lot + Apartament]

Już od 452 zł za osobę

Stawiając nogę na peronie zjawiskowego dworca od razu poczujesz, że miasto to jest wyjątkowe. Pełne uroku i piękna. Istny raj dla miłośników architektury oraz sztuki. Daj się uwieść magii tego miejsca!

 

22-06-2018
Bruksela-Charleroi

Romantyczne wakacje! Czarująca Flandria tylko 477 zł! [lot 114 zł]

Już od 477 zł za osobę

Znasz to uczucie - rok szkolny się skończył, a Ty gorączkowo myślisz o wczasach last minute? A może wyślij dzieci do babci/cioci i zafunduj sobie odrobinę relaksu we dwoje? Dzięki tanim lotom z Warszawy możesz zaplanować uroczy wypad do malowniczej Gandawy! Nie czekaj!

 

28-03-2019
Eindhoven

Okołoweekendowy pobyt w Holandii od 348 zł! [lot 133 zł]

Już od 348-508 zł za osobę

Lubisz zwiedzać zza kierownicy? Masz ochotę odwiedzić kraje Beneluksu? Łap tanie loty z Poznania do Eindhoven, bierz prawo jazdy i pakuj się już dziś! Malownicza Holandia czeka!

 

01-03-2018
Bruksela

4 dni w Brukseli już od 438 zł (lot + hotel)

Już od 438 zł za osobę

Znudzeni wyjazdowym przestojem? Z niecierpliwością czekacie na nowe przygody? Dajcie się porwać na przedłużony weekend do Brukseli!