Trzy dni w mieści Romea i Julii za 418 zł/os! [Loty z Berlina za 112 zł/os]!

Informacje o wycieczce

Werona - włoskie miasto rozsławione przez dwoje kochanków, słynnych z powiści W. Szekspira. Któż nie chciałby zobaczyć rozsławionego balkonu Julii oraz miejsca, gdzie narodziła się miłość, która od ponad 400 lat porusza serca. 

Skorzystaj z naszej oferty i odwiedź to słynne miasto. 

Przelot orwaz zakwaterowanie w luksusowym 3* hotelu wyniesie 418 zł/os!

Miasto znane wszystkim na całym świecie ze słynnej sztuki W. Szekspira "Romeo i Julia" - Werona. Piękne miasto położone we Włoszech, gdzie ludzie z całego świata przyjeżdżają zobaczyć słynny balkon, na którym nieszczęśliwi kochankowie wyznali sobie miłość oraz ścianę, na której zakochane pary mogą zostawiać swoje wyznania.  Werona jednak, to nie tylko miasto dla zakochanych, ponieważ miasto oferuje turystom ogromną ilość rzymskich zabytków, pięknych uliczek i przede wszystkim niezapomniany kliamt tego miejsca. 

Podczas wizyty w tym mieście na szczególną uwagę - zaraz po rozsławionym balkonie Julii, zasługuje Plac Bra oraz Amfiteatr w Weronie a także Plac Delle Erbe - niezwykle urokliwy i piękny. 

Przelot na trasie Berlin - Werona - Berlin w terminie 24-27 czerwiec wyniesie 117 zł/os. Lot będzie trwać około 2 godzin, a w cenę przelotu wliczony jest bagaż podręczny.

Zarezerwuj lot:

Proponujemy Wam zakwaterowanie w luksusowym, 3* hotelu, który obecnie można zarezerwować w bardzo korzystnej, promocyjnej cenie 611 zł za cały pobyt (305 zł/os)!

Zarezerwuj hotel:

Źródło zdjęć: www.blogglobtrotera.pl, www.podroze.onet.pl

Oferta ważna na dzień: 2018-04-27
19-08-2018
Rzym-Campiano

Wakacje Viva Italia! 3 dni w 3* hotelu w Rzymie tylko 476 zł! [lot 285 zł]

Już od 476 zł za osobę

Co powiesz na spędzenie wakacyjnego weekendu w Rzymie? Piękna architektura, włoska kuchnia i świetna pogoda – czego chcieć więcej? Nie jest łatwo upolować tanie loty z Warszawy do Rzymu w szczycie sezonu, dlatego łap okazję jak najprędzej! Rezerwuj już dziś!

 

08-06-2019
Bari

First minute! 4 dni w malowniczej Apulii tylko 492 zł! [lot 170 zł]

Już od 492 zł za osobę

Lubisz oferty first minute? Nie możesz doczekać się wakacji? Rezerwuj tanie loty z Krakowa do Bari i zacznij planować swój czerwcowy urlop we Włoszech już dziś! Łap okazję!

 

13-05-2018
Lizbona

Trzy dni w Lizbonie za 659zł/os. [Loty za 398zł/os]

Już od 659 zł za osobę

Wystarczą trzy dni, abyście mogli polecieć do Lizbony i zwiedzić jej najciekawsze miejsca. Przygotowaliśmy dla Was ofertę - 3 dniowy pobyt w Lizbonie w maju z przelotami i zakwaterowaniem ze śniadaniem za 659 zł/os! 

14-04-2018
Neapol

Odkryj urok Neapolu podczas tygodniowego pobytu za 850 zł/os! (lot+zakwaterowanie)

Już od 850 zł za osobę

Stare kamienice, wąskie uliczki, pyszna pizza... oto niektóre z uroków Neapolu, które musicie zobaczyć!