Trzy dni w mieści Romea i Julii za 418 zł/os! [Loty z Berlina za 112 zł/os]!

Informacje o wycieczce

Werona - włoskie miasto rozsławione przez dwoje kochanków, słynnych z powiści W. Szekspira. Któż nie chciałby zobaczyć rozsławionego balkonu Julii oraz miejsca, gdzie narodziła się miłość, która od ponad 400 lat porusza serca. 

Skorzystaj z naszej oferty i odwiedź to słynne miasto. 

Przelot orwaz zakwaterowanie w luksusowym 3* hotelu wyniesie 418 zł/os!

Miasto znane wszystkim na całym świecie ze słynnej sztuki W. Szekspira "Romeo i Julia" - Werona. Piękne miasto położone we Włoszech, gdzie ludzie z całego świata przyjeżdżają zobaczyć słynny balkon, na którym nieszczęśliwi kochankowie wyznali sobie miłość oraz ścianę, na której zakochane pary mogą zostawiać swoje wyznania.  Werona jednak, to nie tylko miasto dla zakochanych, ponieważ miasto oferuje turystom ogromną ilość rzymskich zabytków, pięknych uliczek i przede wszystkim niezapomniany kliamt tego miejsca. 

Podczas wizyty w tym mieście na szczególną uwagę - zaraz po rozsławionym balkonie Julii, zasługuje Plac Bra oraz Amfiteatr w Weronie a także Plac Delle Erbe - niezwykle urokliwy i piękny. 

Przelot na trasie Berlin - Werona - Berlin w terminie 24-27 czerwiec wyniesie 117 zł/os. Lot będzie trwać około 2 godzin, a w cenę przelotu wliczony jest bagaż podręczny.

Zarezerwuj lot:

Proponujemy Wam zakwaterowanie w luksusowym, 3* hotelu, który obecnie można zarezerwować w bardzo korzystnej, promocyjnej cenie 611 zł za cały pobyt (305 zł/os)!

Zarezerwuj hotel:

Źródło zdjęć: www.blogglobtrotera.pl, www.podroze.onet.pl

Oferta ważna na dzień: 2018-04-27
03-07-2018
Bolonia

Boska Bolonia w pierwszym tygodniu lipca [z Warszawy, loty+hotel+samochód]

Już od 661-708 zł za osobę

Zawitajcie na początek wakacji do miasta leżącego pomiędzy największą rzeką Włoch (Pad) a Apeninami. Spróbujcie MEGA kalorycznej (ale i mega pysznej) włoskiej kuchni, szczególnie spaghetti bolognese. Do zobaczenia macie również wiele zabytków, m.in. ruiny rzymskich budowli, bazylikę św. Petroniusza i wiele innych perełek architektonicznych.

24-05-2018
Tirana

Tygodniowy urlop na malowniczej Albańskiej Riwierze za 1052 zł! [Lot + Apartament]

Już od 1052 zł za osobę

Słońce, upał, piasek, relaks – czego chcieć więcej! Pakuj niewielką walizkę i spędź tydzień lenistwa na południowym krańcu Albanii. Morze Jońskie, widok na wyspę Korfu i bliskość greckiej kultury. To wakacyjne odkrycie ostatnich lat – przekonaj się sam, zanim inni Cię ubiegną!

 

08-04-2018
Lamezia Treme

Wrota Kalabrii zapraszają! Tydzień w Lamezii za 907 zł/os!

Już od 907 zł za osobę

Wspaniały i unikalny klimat południowych Włoch, śródziemnomorski klimat oraz kuchnia, przepiękne krajobrazy i plaże. Jeśli chcesz spędzić urlop w takich warunkach, to koniecznie wybierz się na południe Włoch do Kalabrii! Tygodniowy urlop w Lamezii dla 2 osób wyniesie 907 zł/os. W cenę wliczony został przelot oraz zakwaterowanie! 

26-06-2018
Neapol

[Wakacje] Końcówka czerwca w Neapolu. Dwudniowy wypad z Katowic! [Loty od 148 zł/os]

Już od 304-394 zł za osobę

Szybka, dwudniowa akcja - początek wakacji w Neapolu :) Nie myślcie zbyt długo, po prostu kliknijcie i pozwólcie sobie na chwilę relaksu, na zalążek prawdziwych wakacji! Włoska gościnność, pizza, liczne zabytki i wino!