Trzy dni w mieści Romea i Julii za 418 zł/os! [Loty z Berlina za 112 zł/os]!

Informacje o wycieczce

Werona - włoskie miasto rozsławione przez dwoje kochanków, słynnych z powiści W. Szekspira. Któż nie chciałby zobaczyć rozsławionego balkonu Julii oraz miejsca, gdzie narodziła się miłość, która od ponad 400 lat porusza serca. 

Skorzystaj z naszej oferty i odwiedź to słynne miasto. 

Przelot orwaz zakwaterowanie w luksusowym 3* hotelu wyniesie 418 zł/os!

Miasto znane wszystkim na całym świecie ze słynnej sztuki W. Szekspira "Romeo i Julia" - Werona. Piękne miasto położone we Włoszech, gdzie ludzie z całego świata przyjeżdżają zobaczyć słynny balkon, na którym nieszczęśliwi kochankowie wyznali sobie miłość oraz ścianę, na której zakochane pary mogą zostawiać swoje wyznania.  Werona jednak, to nie tylko miasto dla zakochanych, ponieważ miasto oferuje turystom ogromną ilość rzymskich zabytków, pięknych uliczek i przede wszystkim niezapomniany kliamt tego miejsca. 

Podczas wizyty w tym mieście na szczególną uwagę - zaraz po rozsławionym balkonie Julii, zasługuje Plac Bra oraz Amfiteatr w Weronie a także Plac Delle Erbe - niezwykle urokliwy i piękny. 

Przelot na trasie Berlin - Werona - Berlin w terminie 24-27 czerwiec wyniesie 117 zł/os. Lot będzie trwać około 2 godzin, a w cenę przelotu wliczony jest bagaż podręczny.

Zarezerwuj lot:

Proponujemy Wam zakwaterowanie w luksusowym, 3* hotelu, który obecnie można zarezerwować w bardzo korzystnej, promocyjnej cenie 611 zł za cały pobyt (305 zł/os)!

Zarezerwuj hotel:

Źródło zdjęć: www.blogglobtrotera.pl, www.podroze.onet.pl

Oferta ważna na dzień: 2018-04-27
03-06-2018
Ateny

Miasto filozofów czeka! Tygodniowy urlop w Atenach dla 4 osób za 526 zł/os! [Loty za 208 zł/os]!

Już od 526 zł za osobę

Jeśli marzyliście, aby wybrać się kiedyś do Aten to mamy dla Was bardzo dobrą ofertę! Te wspaniałe miasto możecie zwiedzać już od 526 zł/os! W cenę wliczony jest przelot oraz zakwaterowanie.

Oferta skierowana jest dla 4 osób. Cena, którą podaliśmy, wyliczona jest na podstawie urlopu, w którym uczestniczyć będą 4 osoby.

 

09-03-2018
Piza

Przedłużony weekend w słynnej Pizie za 466 zł! [Lot + Hotel]

Już od 466 zł za osobę

Piza to najbardziej znane miasto Toskanii! Któż nie słyszał o krzywej wieży? Jednak miejsce to ma du żo więcej do zaoferowania. Przekonaj się sam!

 

06-05-2018
Chiang Mai

Czarna Perła Tajlandii! 10 dni w Chiang Mai za jedyne 2144 zł! [Lot + Hotel]

Już od 2144 zł za osobę

Niezapomniana przygoda w egzotycznej Azji! Trekking po lasach tropikalnych, tajska kuchnia, nieziemskie świątynie i niesamowite dzikie zwierzęta. Jeżeli tylko raz postawisz stopę w Tajlandii – już zawsze będziesz chciał tu wracać! Przekonaj się!

 

04-07-2018
Bolonia

Wakacje w Toskanii. Tydzień we Florencji za 1133 zł/os! [Loty za 238 zł/os]

Już od 1133 zł za osobę

Co powiecie na tygodniowy wypoczynek w pięknym i malowniczym regionie Włoch? Wyruszcie w niezwykłą podróż po Toskanii! Zwiedzajcie jej najpiękniejsze zakątki i miasta. Tygodniowy pobyt we Florencji z przelotami na trasie Katowice - Bolonia - Katowice, zakwaterowaniem w 3* hotelu ze śniadaniami oraz wypożyczenie auta wyniesie 1133 zł/os!