Tydzień w Oslo za mniej niż 1000 zł/os! (wylot z Poznania+zakwaterowanie)

Informacje o wycieczce

Oslo to wielkomiejska, jedna z najszybciej rozwijających się europejskich stolic... poniżej przedstawimy atrakcje, które będziecie mogli zobaczyć podczas swojego tygodniowego pobytu.

Oslo przyciąga nas nowoczesnymi osiedlami i innymi obiektami architektownicznymi, ale nie tylko. Miłośnicy sztuki poczują się tu jak przysłowiowa "ryba w wodzie". Imponujący gmach opery, muzeum Astrup Fearnley, budynki, które stanowią część projektu „Barcode” to obowiązkowe punkty dla wszystkich, którzy pasjonują się kulturą i sztuką.

W stolicy Norwegii możemy przez cały rok podziwiać występy operowe, wybrać się na balet czy zobaczyć sztukę teatralną, a także oglądać liczne dzieła wystawione w Muzeum Narodowym oraz Muzeum Muncha. 

Lot:

Poznań - Oslo (w obie strony) - 244 zł/os

Zakwaterowanie:

Anker Apartment - 1399 zł/2 os

źródło: cruise-norway.no, utazom.com, emolument.com, thoughtco.com, encirclephotos.com

Oferta ważna na dzień: 2018-03-09
08-03-2018
Bergen

Bergen na przedłużony weekend [z Katowic]

Już od 78zł za osobę

Bardzo tani, lekko przedłuzony weekendowy wypad do Bergen.

25-05-2018
Bergen

Bergen na przedłużony weekend! Jeśli majówka to za mało!

Już od 683-739 zł za osobę

Wspaniałe Bergen, brama do fiordów, leży przy Morzu Północnym i Norweskim. Wpisane jest na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Wybierzcie się na niezapomniany, przedłużony weekend pod koniec maja. Lecicie bezpośrednio z Gdańska, na miejscu czeka na Was samochód, 3-gwiazdkowy hotel ze śniadaniami w cenie oraz NIEWYOBRAŻALNIE piękne miasto :)

01-03-2018
Londyn,

Najtańsze loty w marcu do Londynu i Oslo!

Już od 57 zł za osobę

W marcu najtańsze loty do Londynu i Oslo !

W marcu liniami Ryanair najtajniej możesz wybrać się w podróż do Londyny i Oslo. Bilet w dwie strony wyniesie około... 57 złotych !

15-06-2018
Alesund

Norweskie fiordy na przedłużony weekend za 482 zł! [lot 114 zł]

Już od 482 zł za osobę

Rozpocznij wakacje w norweskim Alesund! Promocja na tanie loty z Gdańska do Alesund zabierze Cię w malowniczą podróż po skandynawskich fiordach. Całodniowe piesze wędrówki w bajecznym otoczeniu na długo zostaną w Twej pamięci! Przekonaj się sam!