Tydzień w Oslo za mniej niż 1000 zł/os! (wylot z Poznania+zakwaterowanie)

Informacje o wycieczce

Oslo to wielkomiejska, jedna z najszybciej rozwijających się europejskich stolic... poniżej przedstawimy atrakcje, które będziecie mogli zobaczyć podczas swojego tygodniowego pobytu.

Oslo przyciąga nas nowoczesnymi osiedlami i innymi obiektami architektownicznymi, ale nie tylko. Miłośnicy sztuki poczują się tu jak przysłowiowa "ryba w wodzie". Imponujący gmach opery, muzeum Astrup Fearnley, budynki, które stanowią część projektu „Barcode” to obowiązkowe punkty dla wszystkich, którzy pasjonują się kulturą i sztuką.

W stolicy Norwegii możemy przez cały rok podziwiać występy operowe, wybrać się na balet czy zobaczyć sztukę teatralną, a także oglądać liczne dzieła wystawione w Muzeum Narodowym oraz Muzeum Muncha. 

Lot:

Poznań - Oslo (w obie strony) - 244 zł/os

Zakwaterowanie:

Anker Apartment - 1399 zł/2 os

źródło: cruise-norway.no, utazom.com, emolument.com, thoughtco.com, encirclephotos.com

Oferta ważna na dzień: 2018-03-09
18-01-2019
Alesund

Fiordy w Norwegii! Przedłużony weekend w Alesund za 462 zł! [lot 98 zł]

Już od 462 zł za osobę

Kochasz Skandynawię? Zobaczenie fiordów od zawsze było Twoim marzeniem? Łap tanie loty z Gdańska do Alesund i wybierz się do Norwegii już za niecałe 2 miesiące! Rezerwuj już dziś!

 

19-09-2018
Bergen

First minute! 5 dni w norweskim Bergen za 625 zł! [lot 178 zł]

Już od 625 zł za osobę

Skandynawowie poznali receptę na długie i szczęśliwe życie. Nazywa się hygge i Ty również dzięki tanim lotom z Gdańska do Bergen możesz poznać tę tajemnicę. Nie czekaj ani chwili! Znajdź wewnętrzny spokój i równowagę oraz zobacz niesamowite fiordy. Norwegia czeka właśnie na Ciebie!

 

08-06-2018
Alesund

Przedłużony weekend w krainie fiordów za 730 zł/os! (wylot z Gdańska+zakwaterowanie+samochód)

Już od 730 zł za osobę

Alesund usytuowane jest u ujścia kilku fiordów: Ellingsøyfjorden, Grytefjorden i Sulafjorden, dlatego stanowi idealną bazę aby zobaczyć zapierające dech w piersiach krajobrazy.

12-04-2018
Oslo

Tanie loty do Norwegii! Oslo za 98 zł!

Już od 98 zł za osobę

W kwietniu możesz zwiedzić Oslo za grosze! Przelot w dwie strony będzie kosztować 98 zł za osobę!