Tydzień w Oslo za mniej niż 1000 zł/os! (wylot z Poznania+zakwaterowanie)

Informacje o wycieczce

Oslo to wielkomiejska, jedna z najszybciej rozwijających się europejskich stolic... poniżej przedstawimy atrakcje, które będziecie mogli zobaczyć podczas swojego tygodniowego pobytu.

Oslo przyciąga nas nowoczesnymi osiedlami i innymi obiektami architektownicznymi, ale nie tylko. Miłośnicy sztuki poczują się tu jak przysłowiowa "ryba w wodzie". Imponujący gmach opery, muzeum Astrup Fearnley, budynki, które stanowią część projektu „Barcode” to obowiązkowe punkty dla wszystkich, którzy pasjonują się kulturą i sztuką.

W stolicy Norwegii możemy przez cały rok podziwiać występy operowe, wybrać się na balet czy zobaczyć sztukę teatralną, a także oglądać liczne dzieła wystawione w Muzeum Narodowym oraz Muzeum Muncha. 

Lot:

Poznań - Oslo (w obie strony) - 244 zł/os

Zakwaterowanie:

Anker Apartment - 1399 zł/2 os

źródło: cruise-norway.no, utazom.com, emolument.com, thoughtco.com, encirclephotos.com

Oferta ważna na dzień: 2018-03-09
25-05-2018
Bergen

Bergen na przedłużony weekend! Jeśli majówka to za mało!

Już od 683-739 zł za osobę

Wspaniałe Bergen, brama do fiordów, leży przy Morzu Północnym i Norweskim. Wpisane jest na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Wybierzcie się na niezapomniany, przedłużony weekend pod koniec maja. Lecicie bezpośrednio z Gdańska, na miejscu czeka na Was samochód, 3-gwiazdkowy hotel ze śniadaniami w cenie oraz NIEWYOBRAŻALNIE piękne miasto :)

18-04-2018
Stavanger

Tanie loty do norweskiego Stavanger! [ze Szczecina w drugiej połowie kwietnia]

Już od 77-102 zł za osobę

Stavanger położony jest na południowo-zachodnim wybrzeżu Norwegii. Miasto słynie z połowu ryb, przede wszystkim szprotek. Ciekawostką jest znajdujące się tam Muzuem Konserw. Jeśli jednak nie interesuje Was sztuka wytwarzania szprotek w pomidorach, to proponujemy Pałac Biskupi, gdzie znajdziecie zbiory archeologiczne z epoki brązu. Warta zobaczenia jest też katedra romańska z przełomu XI/XII wieku. W starej dzielnicy rozciąga się cała aleja drewnianej zabudowy z XVIII wieku. Znajdzie się również coś dla aktywnych, turystyka piesza jest tam bardzo dobrze zorganizowana (głównie wyprawa na Prekestolen i Kieragbolten).

08-03-2018
Bergen

Bergen na przedłużony weekend [z Katowic]

Już od 78zł za osobę

Bardzo tani, lekko przedłuzony weekendowy wypad do Bergen.

24-03-2018
Tromso

Tanie loty do Tromso na początku wiosny [z Gdańska]

Już od 113 zł za osobę

Tromso to miejsce tętniace życiem, gdzie kultura i natura idą ze sobą w parze. To miasto dla miłośników przyrody, nauki i pięknych widoków. Warto odwiedzić tamtejsze muzea oraz oceanarium. Oczywiście jest to również doskonałe miejsce do obserwacji zorzy polarnej.