Tydzień w północnej Szkocji od 483 zł! [Pełny pakiet]

Informacje o wycieczce

Highlands, Wyspa Skye i bezmiar, którego doświadczysz na każdym centymetrze północnej Szkocji. Wysiądź z samolotu, weź auto i po prostu jedź przed siebie! Uwierz, że nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak bardzo musisz to przeżyć!

 

Niech za zachętę posłużą zdjęcia w galerii. Te widoki odejmują mowę! A pomyśl, że w rzeczywistości jest sto razy piękniej.

 

Najpewniejszą i najlepszą formą zakwaterowania będzie własny namiot, bądź rozkładane tylne siedzenia. Dzięki temu możesz zatrzymać się gdzie chcesz i kiedy chcesz. Nie ogranicza Cię ani czas, ani odległość – jedynie Twoja własna wyobraźnia.

 

Jeżeli wolisz jednak wygodne łóżko i dostęp do ciepłej wody to najlepiej na trasie zatrzymać się w Edynburgu, Aberdeen i Inverness. Będą to idealne bazy wypadowe do zwiedzania wyspy.

 

Nie czekaj i daj się zachwycić!

 

Edynburg (18-19.04):

Aberdeen (19-21.04):

Inverness (21-23.04):

Odbiór i oddanie samochodu na lotnisku Glasgow:

Koszt wycieczki przy założeniu 2 podróżujących i jedynie z bagażem podręcznym.

Źródło zdjęć: bloomberg.com, historic-uk.com, youtube.com, newmarketholidays.co.uk, paradiseintheworld.com, photoscotland.net

 

Oferta ważna na dzień: 2018-03-03
09-12-2018
Rzym

Grudniowy citybreak! 4 dni w 3* hotelu w bajecznym Rzymie jedyne 414 zł zł! [lot 169 zł]

Już od 414 zł za osobę

Włochy to świetny kierunek o każdej porze roku. Promocja tanich lotów z Warszawy do Rzymu jest doskonałym pretekstem do spędzenia uroczego, krótkiego urlopu na Półwyspie Apenińskim. Pakuj się i leć!

 

05-12-2017
Rovaniemi

Mikołajki z Mikołajem

Już od 1200 zł za osobę

27-02-2018
Fudżajra/Banjul

Loty czarterowe do Gambii i Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Już od 1799zł za osobę

Gdy w Polce temperatury wciąż utrzymują się poniżej zera, idealnym pomyślem jest wyjechanie do znacznie cieplejszego kraju!!

21-04-2018
Glasgow

Spotkanie ze sztuką! Przedłużony weekend w Glasgow za jedyne 524 zł! [Lot + Hotel]

Już od 524 zł za osobę

Marzy Ci się szybki weekendowy wypad? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Szkocja jest wprost zachwycająca, a Glasgow jest jej najbardziej europejskim miastem. Genialna kuchnia, wyśmienite trunki, pogodni ludzie – czego chcieć więcej!