Tydzień w północnej Szkocji od 483 zł! [Pełny pakiet]

Informacje o wycieczce

Highlands, Wyspa Skye i bezmiar, którego doświadczysz na każdym centymetrze północnej Szkocji. Wysiądź z samolotu, weź auto i po prostu jedź przed siebie! Uwierz, że nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak bardzo musisz to przeżyć!

 

Niech za zachętę posłużą zdjęcia w galerii. Te widoki odejmują mowę! A pomyśl, że w rzeczywistości jest sto razy piękniej.

 

Najpewniejszą i najlepszą formą zakwaterowania będzie własny namiot, bądź rozkładane tylne siedzenia. Dzięki temu możesz zatrzymać się gdzie chcesz i kiedy chcesz. Nie ogranicza Cię ani czas, ani odległość – jedynie Twoja własna wyobraźnia.

 

Jeżeli wolisz jednak wygodne łóżko i dostęp do ciepłej wody to najlepiej na trasie zatrzymać się w Edynburgu, Aberdeen i Inverness. Będą to idealne bazy wypadowe do zwiedzania wyspy.

 

Nie czekaj i daj się zachwycić!

 

Edynburg (18-19.04):

Aberdeen (19-21.04):

Inverness (21-23.04):

Odbiór i oddanie samochodu na lotnisku Glasgow:

Koszt wycieczki przy założeniu 2 podróżujących i jedynie z bagażem podręcznym.

Źródło zdjęć: bloomberg.com, historic-uk.com, youtube.com, newmarketholidays.co.uk, paradiseintheworld.com, photoscotland.net

 

Oferta ważna na dzień: 2018-03-03
05-12-2017
Rovaniemi

Mikołajki z Mikołajem

Już od 1200 zł za osobę

12-05-2018
Bangkok

Azjatycki sen! 9 dni w Bangkoku za 1758 zł! [Lot + Hotel]

Już od 1758 zł za osobę

Tajlandia na wyciągnięcie ręki! Pozwól się rozgrzać magicznemu klimatowi jednego z najgorętszych miejsc na świecie! Miasto Aniołów czeka!

 

16-05-2018
Bolonia

Toskania w pigułce! Florencja, Siena i Bolonia tylko 819 zł! [Pełny Pakiet]

Już od 819 zł za osobę

Genialna oferta na poznanie najpiękniejszego rejonu Włoch w zaledwie kilka dni. Nieziemskie winnice, fantastyczne krajobrazy, czyste powietrze, wyśmienite jedzenie – czego chcieć więcej? I ta cena! Wysiądź z samolotu, odbierz auto i jedź przed siebie! Jeszcze się zastanawiasz? Nie czekaj ani chwili!

 

22-03-2018
Bucharest

Okołoweekendowy citybreak w Bukareszcie już od 233 zł! (lot+hotel)

Już od 233 zł za osobę

Chcecie poznać nową, ciekawą kulturę? Słyszeliście o mieście zwanym kiedyś bałkańskim Chicago bądź małym Stambułem?  Tak właśnie określana była stolica Rumunii - Bukareszt.