Tydzień w złocistej Birmie za 2453 zł! [Lot + Hotel]

Informacje o wycieczce

Złote posągi Buddy, złote pagody, złote skały. Jednak to tylko fragment Birmy. To państwo urzeka niezwykłą życzliwością oraz pokorą w stosunku do religii i świata. Pełne legend i przepysznej kuchni miejsce na Ziemi. Przekonaj się sam!

 

Zjawiskowa Birma w 2014 roku została uznana za najciekawsze państwo świata. Ten stosunkowo niewielki kraj zachwyca architekturą, niesamowitą przyrodą i oszałamiającym złotem, które jest dosłownie wszędzie.

 

Koniecznie odwiedź unikatową Pagodę Szwegadon, niezwykłą Pagodę Botahtaung oraz zniewalający Park Jeziora Kandawagi. Miłośnicy sztuki powinni skierować swe kroki do fantastycznego Muzeum Narodowego.

 

Na śniadanie spróbuj obowiązkowo wyśmienitej mohingy. Ta odświeżająca zupa rybna rozbudzi nawet najbardziej wybredne kubki smakowe. Będzie to również idealny przedsmak kolejnych rarytasów: pieczonych placków, birmińskiego pesto, czy najróżniejszych dań z ryżu.

 

Nie zwlekaj!

 

Zakwaterowanie w dobrze ocenianym hotelu w pobliżu skupiska największych atrakcji pozwoli zaoszczędzić czas i wykorzystac pobyt w 100%.

 

Źródło zdjęć: worldtravelguide.net, myanmar.travel, peregrineadventures.com, silverkris.com, enchantingtravels.com, starcruises.com

Oferta ważna na dzień: 2018-04-24
10-11-2018
New Delhi

Azja first minute! Tydzień w 3* hotelu w malowniczych Indiach za 1721 zł! [lot 1517 zł]

Już od 1721 zł za osobę

Kontynent azjatycki to wymarzony kierunek nie jednego obieżyświata. Dzięki tanim lotom z Karkowa do New Delhi już za niecałe 3 miesiące możesz spędzić niesamowity urlop w Indiach! Na co czekasz? Rezerwuj już dziś!

 

09-06-2018
Berlin

Weekendowy citybreak! 24h w Berlinie tylko 243 zł! [lot 137 zł]

Już od 243 zł za osobę

Jesteś gotowy na szaloną przygodę? Wsiądź w samolot w sobotę, spędź 24h w stolicy Niemiec, a w niedzielny wieczór ciesz się powrotem do własnego łóżka. Łap tanie loty z Krakowa do Berlina i pakuj się na spontaniczny wyjazd!

 

26-04-2018
Panama City

Kraj na styku kontynentów i oceanów - Panama w rewelacyjnej cenie! (lot+hotel)

Już od 2380 zł za osobę

Szukasz przygód, wrażeń i atrakcji? I to najlepiej  w kraju tak odległym, egzotycznym,  pełnym  barw i kontrastów, a zarazem zachwycającym? W  takim razie zapraszamy do miejsca na styku kontynentów i oceanów - Panamy!

13-09-2018
Singapur

Singapur pod koniec wakacji akademickich! [bezpośrednie loty z Warszawy 1877 zł/os]

Już od 1877 zł za osobę

Odkryjcie wspaniałe miasto-państwo, potężny Singapur! Dawna kolonia brytyjska jest obecnie jednym z najważniejszych azjatyckich tygrysów, który swoim bezpieczeństwem i wysoką jakością życia z roku na rok przyciąga coraz więcej ludzi. Termin podany przez  nas w ofercie nie jest jedynym możliwym, od maja do października bilety mieszczą się w kwocie do 2000 złotych. Pamiętajcie o lewostronnym ruchu, nie rozrabiajcie i nastawcie się super pozytywnie, a przeżyjecie najlepszy czas swojego życia!