Tydzień we wrześniu na Gran Canarii za 1180 zł/os! (lot+zakwaterowanie)

Informacje o wycieczce

 Złote plaże, malownicze doliny z wioskami, piesze szlaki w górach czy miejsca w których będziemy mogli zobaczyć zabytkowe budowle, sprawiają, że każdy odnajdzie tu swoją część, która go zachwyci. 

Także amatorzy sportów wodnych i wszyscy, którym nieobca jest rozrywka i szaleństwa do białego rana aktywnie spędzą tygodniowy ulop. Gran Canaria to najsłynniejsza i przez wielu uważana za najpiękniejszą z Wysp Kanaryjskich. Pobyt w tym miejscu to także możliwość podziwiania okazałych wydm Maspalomas, ogrodu kaktusów i jaskiń Guanczów, które zdecydownie warto odwiedzić. Rezerwujcie już teraz wrześniowy urlop!

Lot:

Warszawa - Gran Canaria 812 zł/os.

Zakwaterowanie:

Casa Ripoche - 736 zł/2os.

 

źródło: erasmusu.com, express.co.uk, grancanaria.com, miraflorsuites.com

Oferta ważna na dzień: 2018-03-11
08-06-2018
Antalya

Zakochaj się w Antalyi w czerwcu! 7 dni za 735 zł/os!

Już od 735 zł za osobę

Antalya leżąca nad zatoką o tej samej nazwie (Morze Śródziemne) jest przez wielu nazywana najpiękniejszym miejscem w Turcji.

24-08-2018
Teneryfa

Słoneczna Teneryfa w sierpniu! Lot+hotel - 1400 zł/os!

Już od 1400 za osobę

Teneryfa ukazuje nam kilka twarzy - z jednej strony piaszczyste plaże i palmy, z drugiej górzysty, wulkaniczny krajobraz, aż po soczyście zielone widoki z kolorowymi kwiatkami, winnice i gaje oliwne. W ciągu tygodniowego pobytu warto zobaczyć chociaż część z nich.

15-05-2018
Las Palmas/Gran Canaria

Tygodniowy wypoczynek na Gran Canarii już od 1056 zł!

Już od 1056 zł za osobę

Co powiecie aby urlop spędzić na gorących Wyspach Kanaryjskich? Afrykańskie słońce, piaskowa pustynia, lazurowe wody oceanu, góry oraz roślinna oaza wewnątrz wyspy to właśnie Gran Canaria! A pamiętajcie, że to dopiero początek Waszej przygody!

17-08-2018
Palma de Mallorca

Zaszalej na Majorce w sierpniu! 7 dni - 1400 zł/os! (lot+zakwaterowanie)

Już od 1400 zł za osobę

Przejrzyste, lazurowe morze, zatoki biegnące wgłąb lądu, ciepły, śródziemnomorski klimat to jedne z wielu zalet tej wyspy.