Tydzień we wrześniu na Gran Canarii za 1180 zł/os! (lot+zakwaterowanie)

Informacje o wycieczce

 Złote plaże, malownicze doliny z wioskami, piesze szlaki w górach czy miejsca w których będziemy mogli zobaczyć zabytkowe budowle, sprawiają, że każdy odnajdzie tu swoją część, która go zachwyci. 

Także amatorzy sportów wodnych i wszyscy, którym nieobca jest rozrywka i szaleństwa do białego rana aktywnie spędzą tygodniowy ulop. Gran Canaria to najsłynniejsza i przez wielu uważana za najpiękniejszą z Wysp Kanaryjskich. Pobyt w tym miejscu to także możliwość podziwiania okazałych wydm Maspalomas, ogrodu kaktusów i jaskiń Guanczów, które zdecydownie warto odwiedzić. Rezerwujcie już teraz wrześniowy urlop!

Lot:

Warszawa - Gran Canaria 812 zł/os.

Zakwaterowanie:

Casa Ripoche - 736 zł/2os.

 

źródło: erasmusu.com, express.co.uk, grancanaria.com, miraflorsuites.com

Oferta ważna na dzień: 2018-03-11
21-09-2018
Fuerteventura

Wakacje na Fuerteventurze! Za 1382 zł/os! (wylot z Warszawy + zakwaterowanie)

Już od 1382 zł za osobę

Fuerteventura to wyspa, na której panuje pustynny i półpustynny klimat, co więcej jest jedną z najczęściej wybieraną na urlop z Wysp Kanaryskich.

03-09-2018
Gwandelupa

Błogi wypoczynek na rajskiej Gwandelupie za 3700 zł/os/14 dni (lot+zakwaterowanie)

Już od 3700 zł za osobę

Na tej należącej do Francji wyspie znajdziemy prawie wszystko - rajskie plaże, kolorowe ptactwo, klify, wodospady, górzyste tereny z lasami tropikalnymi, dzikie tereny, miasta i hotele.

 

24-08-2018
Teneryfa

Słoneczna Teneryfa w sierpniu! Lot+hotel - 1400 zł/os!

Już od 1400 za osobę

Teneryfa ukazuje nam kilka twarzy - z jednej strony piaszczyste plaże i palmy, z drugiej górzysty, wulkaniczny krajobraz, aż po soczyście zielone widoki z kolorowymi kwiatkami, winnice i gaje oliwne. W ciągu tygodniowego pobytu warto zobaczyć chociaż część z nich.

21-06-2018
Sharm El-Sheik

Odpoczywaj na złotych plażach w Egipcie! Sharm-El Sheik, 7 dni - 1318 zł/os!

Już od 1318 zł za osobę

Uwielbiasz sporty wodne? Chciałbyś bawić się do rana w tętniącym życiem mieście czy odpoczywać na plaży z widokiem na szmaradgowe morze? Sharm El Sheik jest dla Ciebie!