Tydzień we wspaniałym Reykjavík. Tanie loty na Islandię!

Informacje o wycieczce

Tydzień w stolicy Islandii! Od Was zależy, czy postanowicie poczuć klimat miasta, czy zechcecie wyjechać dalej, w nieznane, na poszukiwanie Zorzy polarnej i pięknych widoków! <3 A może to i to, macie cały tydzień!

Tańsze ceny lotów wizzair dla posiadaczy karty Wizz Discount Club (108 zł). Bez karty ceny te są nieco wyższe (208 zł). Bagaż podręczny - bez dodatkowych opłat (55x40x20cm, waga do 10kg)

Reykjavik, stolica, największe miasto Islandii. Leży w zachodniej części, nad zatoką Faxa. Jest też najbardziej wysuniętą na północ stolicą swiata. Miasto zamieszkuje około 2/3 ludności kraju. Oprócz pięknych widoków, słynie również z przyjaznych ludzi i bardzo dobrej kuchni. Poniżej przedstawiamy możliwość dobrania oferty do Waszych potrzeb:

LOTY:

 

ZAKWATEROWANIE:

SAMOCHÓD:

 

Źródła zdjęć: instagram

Oferta ważna na dzień: 2018-03-08
13-02-2019
Lwów

First minute! Walentynki we Lwowie tylko 235 zł! [lot 80 zł]

Już od 235 zł za osobę

To najpiękniejsze wschodnie miasto będzie idealną scenerią do romantyczej podróży. Dzięki tanim biletom z Wrocławia do Lwowa możesz spędzić urocze 3 dni wraz ze swoją drugą połówką podczas Święta Zakochanych! Nie czekaj ani chwili! Oferta first minute czeka na Ciebie!

 

02-04-2018
Reyklavik

Odkryj Islandię w 9 dni!

Już od 692zł za osobę

Wypożycz samochód i zwiedzaj krainę ognia i lodu na własną rękę!

16-04-2018
Reykjavik

Kraina wody i ognia! 5 dni w Reykjaviku za 778 zł! [Lot + Hotel]

Już od 778 zł za osobę

Kosmiczne krajobrazy, gorące źródła i spokój. Idealne miejsce na zregenerowanie sił i zatrzymanie się choć na chwilę. Leniwy, wyspiarski wypoczynek na odległej Islandii! Nie zwlekaj!

 

24-03-2018
Tromso

Tanie loty do Tromso na początku wiosny [z Gdańska]

Już od 113 zł za osobę

Tromso to miejsce tętniace życiem, gdzie kultura i natura idą ze sobą w parze. To miasto dla miłośników przyrody, nauki i pięknych widoków. Warto odwiedzić tamtejsze muzea oraz oceanarium. Oczywiście jest to również doskonałe miejsce do obserwacji zorzy polarnej.