Wakacje na Fuerteventurze! Za 1382 zł/os! (wylot z Warszawy + zakwaterowanie)

Informacje o wycieczce

Fuerteventura to wyspa, na której panuje pustynny i półpustynny klimat, co więcej jest jedną z najczęściej wybieraną na urlop z Wysp Kanaryskich.

Piękne, złociste plaże, ciepły klimat przez cały rok, doskonałe warunki do wypoczynku oraz do uprawiania sportów wodnych takich jak kite czy windsurfing to główne zalety Fuerty. Ale nie tylko. Tu znajdziecie także wioski rybackie, oddalony ok. 28 km park rozrywki Oasis Park czy jaskinię wulkaniczną Cueva del Llano, które z pewnością warto uwzględnić w swoim pobycie, by oderwać się nieco od leniuchowania na plaży. Na wyspie możecie także zwiedzić lokalne galerie i załapać się na ludowe festiwale. 

Lot:

Warszawa - Fuerteventura 896 zł/os.

Zakwaterowanie:

Bungalows Castillo Beach 963 zł/2 os.

źródło: holiday-weather.com, beach-inspector.com, whatsoninfuerteventura.com, spanishandsurf.net

Oferta ważna na dzień: 2018-04-24
15-04-2018
Teneryfa

Kierunek Teneryfa[z Krakowa] 911 zł za wszystko (loty, apartament, samochód)

Już od 911 zł za osobę

Wybierzcie się na Teneryfę, największą wyspę archipelagu Wysp Kanaryjskich! Poznajcie zabytkowe miasto La Laguna, wjedźcie do Parku Narodowego wulkanu Teide oraz bawcie się do białego rana w licznych klubach! I co najważniejsze, odpocznijcie i naładujcie baterie!

16-05-2018
Lanzarote

Podziwiaj uroki Lanzarote! 9 dni za 889 zł/os! (wylot z Berlina + zakwaterowanie)

Już od 889 zł za osobę

Lanzarote to niekończące się, zapierające dech w piersiach plaże, niesamowite wulaniczne szczyty dookoła wyspy. Na tej malowniczej wyspie słońce świeci przez cały rok, co stwarza idealny wybór dla pary, która chce odpocząć od codzienności.

24-08-2018
Teneryfa

Słoneczna Teneryfa w sierpniu! Lot+hotel - 1400 zł/os!

Już od 1400 za osobę

Teneryfa ukazuje nam kilka twarzy - z jednej strony piaszczyste plaże i palmy, z drugiej górzysty, wulkaniczny krajobraz, aż po soczyście zielone widoki z kolorowymi kwiatkami, winnice i gaje oliwne. W ciągu tygodniowego pobytu warto zobaczyć chociaż część z nich.

13-09-2018
Gran Canaria

Tydzień we wrześniu na Gran Canarii za 1180 zł/os! (lot+zakwaterowanie)

Już od 1180 zł za osobę

 Złote plaże, malownicze doliny z wioskami, piesze szlaki w górach czy miejsca w których będziemy mogli zobaczyć zabytkowe budowle, sprawiają, że każdy odnajdzie tu swoją część, która go zachwyci.