Wakacje w Alpach za 1437 zł za osobę! (loty + hotel)

Informacje o wycieczce

Jeśli nie masz jeszcze planów na wakacje, a nie chcesz po raz kolejny spędzać ich nad morzem, to warto zastanowić się nad spędzeniem tego czasu w Monachium. Nasza oferta to osiem dni w stolicy Bawarii. W cenę wliczone są przeloty oraz hotel. 

Stolica Bawarii kusi wieloma atrakcjami, pięknymi widokami i górami. Monachium uważane jest za najbardziej tradycyjne, a jednocześnie najbardziej wyrafinowane z niemieckich miast. Właśnie dlatego warto tam pojechać i odkryć jego najpiękniejsze zakątki i atrakcje. Dla miłośników gór będzie to prawdziwa gratka - mogą udać się oni na trekking po Alpach. Miłośnicy piłki nożnej będą mogli wybrać się na mecz Roberta Lewandowskiego. Jeśli nie byłeś przekonany do Niemiec, to powinieneś wybrać się do Monachium i na własnej skórze przekonasz się, że Niemcy mogą być fascynujące. Będąc w Monachium, wystarczy pokonać jedynie 297 schodów, aby ogarnąć wzrokiem całe miasto. Zamek Neuschwanstein oczarowuje wszystkich bez wyjątku nie tylko swoim wyglądem, ale także otoczeniem. Atrakcji jest mnóstwo. Turyści mogą spędzać czas w górach i zwiedzać moc zabytków. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

 

Najważniejsze informacje:

·       Wylot z Warszawy 6 lipca, przylot 13 lipca – koszt 226 złotych za osobę

·       Nocleg w 2 gwiazdkowym hotelu – 7 nocy 1211 złote za osobę

·       Wyżywienie we własnym zakresie

·       Z lotniska do miasta najlepiej przedostać się autobusem – koszt biletu od 5 do 10 euro w jedną stronę.

 

Tu dokonasz rezerwacji lotu:

Noclegi zarezerwujesz w bardzo wysoko ocenianym dwugwiazdkowym hotelu:

Źródlo zdjęć: www.123rf.com, www.pracazagranica.pro

Oferta ważna na dzień: 2018-03-07
22-08-2018
Wilno

[Wakacje] Wilno pod koniec sierpnia! z Warszawy! [loty od 78 zł/os]

Już od 272-323 zł za osobę

Zakończcie wakacje u naszych północno-wschodnich sąsiadów! Loty i 4 noce w centrum miasta za niecałe 300 zł/os! Wilno to obowiązkowy punkt na historyczno-kulturalnej mapie Europy, jeśli jeszcze tam nie byliśćie, stworzyliśmy wspaniałę okazję, byście mogli to nadrobić :)

19-08-2018
Lwów

[Wakacje] Jednodniówka we Lwowie! [loty od 78 zł]

Już od od 128 zł za osobę

Co powiecie na jeden dzień w pięknym, różnorodnym i bogatym w historię Lwowie? Pojedziecie na zwiedzanie i nocną imprezę, czy zabierzecie może ukochaną i postanowicie się jej tam oświadczyć? Opcji jest wiele, a z tak taniego przelotu warto skorzystać!

11-07-2018
Chania, Kreta

[Wakacje] Na Kretę z Warszawy! Tydzień za 1136 zł/os [loty + apartament]

Już od 1136 zł za osobę

Tydzień na wyspie z historią sięgającą IV tysiąclecia p. n. e. z Weneckimi akcentami! Poza wspaniałymi zabytkami czekają na Was piękne plaże i pyszne śródziemnomorskie dania :) Nie zwlekajcie!

02-07-2018
Podgorica

Wakacje! Tydzień na Riwierze Czarnogórskiej za 915 zł! [lot 378 zł]

Już od 915 zł za osobę

Piasek, przejrzysta woda i bliskość gór. To idealna sceneria na wakacyjny urlop. Dzięki tanim lotom z Katowic do Podgoricy słoneczne wybrzeże jest na wyciągnięcie ręki. Ta promocja czeka właśnie na Ciebie!