Wakacje w Toskanii. Tydzień we Florencji za 1133 zł/os! [Loty za 238 zł/os]

Informacje o wycieczce

Co powiecie na tygodniowy wypoczynek w pięknym i malowniczym regionie Włoch? Wyruszcie w niezwykłą podróż po Toskanii! Zwiedzajcie jej najpiękniejsze zakątki i miasta. Tygodniowy pobyt we Florencji z przelotami na trasie Katowice - Bolonia - Katowice, zakwaterowaniem w 3* hotelu ze śniadaniami oraz wypożyczenie auta wyniesie 1133 zł/os! 

Tanie loty do Bolonii na trasie Katowice - Bolonia w terminie 4-11 lipca za 238 zł/os. Lot będzie trwać około dwóch godzin liniami WizzAir.

Zarezerwuj lot:

Proponujemy Wam zakwaterowanie w bardzo ładnym 3* hotelu. Goście mają do dyspozycji łazienkę, dostęp do internetu oraz TV. W pokojach znajduje się także czajnik oraz kawa i herbata. 

Hotel Bed&Bed Cassia położony jest blisko takich atrakcji jak: Fortezza da Basso i Katedra Santa Maria del Fiore, Palazzo dei Congressi i Teatr Społeczny we Florencji. W cenę zakwaterowania wliczone zostało także codzienne śniadanie.

Zarezerwuj hotel:

Wypożyczenia auta to świetny pomysł, zwłaszcza, że Toskania to region, który najlepiej zwiedzać samochodem. Dodatkowo bez problemu dostaniesz się do hotelu oraz na lotnisko.

Dzięki wypożyczeniu auta będziecie mogli poznać i zwiedzić najpiękniejsze miejsca oraz miasteczka w Toskanii a także wybrać się na piękne plaże nad Morzem Liguryjskim.

Wypożycz auto:

Źródło zdjęć: www.bomojezycietopodroz.pl, www.italiapozaszlakiem.com

Oferta ważna na dzień: 2018-04-22
10-09-2018
Toronto

Leć na urlop do Kanady! Tygodniowe wczasy w Toronto za 2044 zł/os! [Loty za 1601 zł/os]

Już od 2044 zł za osobę

Kanada – państwo położone w Ameryce Północnej, które z trzech stron otoczone jest oceanami. Już dziś możesz zarezerwować wczasy w Toronto w bardzo atrakcyjnej cenie! Przeloty oraz zakwaterowanie wyniosą 2044 zł/os!

28-06-2018
Rodos

Przywitaj wakacje w Grecji! Tydzień w 3* hotelu na Rodos za 693zł/os! [Lot z Berlina za237zł/os]

Już od 693 zł za osobę

Grecka wyspa położona na Morzu Egejskim, jedna z najbardziej znanych wysp na świecie - wyspa Rodos zachwyca krajobrazami jak z pocztówki i błękitną wodą. Tygodniowe wakacje na wyspie słońca wyniosą 693 zł/os. W cenę wliczony jest przelot ( wylot z Berlina) oraz zakwaterowanie w wysoko ocenianym 3*hotelu! 

10-07-2018
Split

[Wakacje] Chorwacki Split na tydzień!! [loty od 268 zł/os]

Już od 925-1015 zł za osobę

Odkryjcie wspaniałe portowe miasto położone w Dalmacji, nad Morzem Adriatyckim! Przyjemny klimat, wiele atrakcji (m.in. pałac cesarza Dioklecjana, świątynia Jupitera, pozostałości akweduktu) i ciekawe życie nocne!

24-06-2018
Madryt

Przywitajcie lato i wakacje we wspaniałym Madrycie! [loty 226 zł/os]

Już od 429 zł za osobę

Nie ma to jak przywitać lato w stolicy Hiszpanii! Temperatura nie będzie jeszcze zbyt wysoka, spokojnie zwiedzicie wiele fascynujących miejsc, nie dostając przy tym udaru. Jedna z naszych propozycji to tour po stadionie Realu Madryt. Kolejną, na pewno nietypową i nie mieszczącą się w stałym programie wycieczek, są odwiedziny w sklepie New Balance, który na poziomie -1 kryje wyjątkowe muzeum butów. Nie macie pojęcia jakie wrażenie robią unikatowe modele schowane za podwójnymi drzwiami i kratami. Niektóre z najcenniejszych obrazów nie są tak chronione. Do odkrycia jest oczywiście wiele więcej, a co to będzie, to już zależy tylko od Was!