Wakacje w Walencji na Costa Blanca za 1084 zł! Loty + hotel

Informacje o wycieczce

Wakacje w Walencji na plaży Costa Blanca są w zasięgu ręki! Tydzień błogiego relaksu wyniesie jedynie 1084 zł za osobę.

Walencja uznawana jest za najbardziej otwarte miasto w Hiszpanii. Plaże Costa Blanca są bardzo urolkliwe, a pogoda zawsze zachwyca. Oferta wakacji, którą oferujemy, to 8 dni błogiego relaksu w Walencji na plaży Costa Blanca. Ale to nie wszystko! Właśnie w tym terminie, 29 sierpnia, w mieście Buñol, czyli na przedmieściach Walencji, odbywa się słynna La Tomatina, czyli bitwa na pomidory. Jest ona głównym punktem całotygodniowej Fiesty, która trwa właśnie w tym okresie. Wakacje te pozwolą na - oprócz błogiego plażowania i rozkoszowania się słońcem - spędzenie czasu w urokliwej Walencji, w której nie brakuje atrakcji. 

 

Oferta obejmuje przeloty w obydwie strony (496 złotych za osobę) oraz zakwaterowanie w wysoko ocenianym hostelu (588 zł za osobę). W cenę pobytu nie jest wliczone wyżywienie. 

 

Przelot do Walencji oraz z niej odbędzie się liniami Ryanair - 496 złotych za osobę.

 

Tu dokonasz rezerwacji:

Zakwaterowanie możecie znależć w wysoko ocenianym jednogwiazdkowym hostelu - 588 zł za osobę za 7 nocy. 

Tu możesz dokonać rezerwacji:

Źródło zdjęć: www.itaka.pl

Oferta ważna na dzień: 2018-03-07
27-06-2018
Bukareszt

Rozpocznijcie wakacje w Bukareszczie! Z Warszawy! [loty od 188zł/os]

Już od 384-484 zł za osobę

Wybierzcie się do stolicy Rumunii na przełomie czerwca i lipca! Bukareszt jest ambiwalentnym miejscem dla miłośników architektury, która uległa zniszczeniu przy trzesięniach ziemi, podczas drugiej wojny światowej i podczas przebudowy Rumuńskiego rządu. Jednak pośród socrealistycznej budowy kryją się perły, które warto odkryć! Do tego masa muzeów i obiektów sakralnych!

28-05-2018
Marrakesz

Królestwo Marokańskie już czeka! Tygodniowy urlop w Marrakeszu za 1035 zł/os!

Już od 1035 zł za osobę

Jeśli macie kila dni wolnych w maju i w czerwcu i chcielibyście wybrać się na szybkie wakacje, aby odpocząć od zgiełku i pracy, to proponujemy Wam tygodniowy urlop w Królestwie Marokańskim w Marrakeszu! Oferta, którą przygotowaliśmy, to tygodniowy pobyt w najbardziej kolorowym i żywym mieście w Maroku! Tygodniowy urlop w Marrakeszu będzie kosztować 1035 zł/os! 

30-06-2018
Wenecja Treviso

[Wakacje] Wenecja z Krakowa w doskonałej cenie! [loty 159 zł/os]

Już od 727 zł za osobę

Wybierzcie się do Wenecji na przełomie czerwca i lipca! Niegdyś potęga handlowa Morza Środziemnego, teraz jeden z głównych ośrodków kulturalnych świata. Popłyńcie gondolą do teatru, zasmakujcie włoskiej kuchni i cieszcie się niewyobrażalnie piękną architekturą. 

27-06-2018
Majorka, Palma de Mallorca

Początek wakacji na Majorce! Loty + samochód za 377zł (z Berlina).

Już od 377 zł za osobę

Wakacje! Koniec trosk, początek przygód! Zacznij z przytupem, na hiszpańskiej Majorce! Wspaniała oferta lotu z Berlina z wypożyczeniem samochodu (może warto w nim spać, by zaoszczędzić?).  Widzimy się na plaży!