Wakacje w Walencji na Costa Blanca za 1084 zł! Loty + hotel

Informacje o wycieczce

Wakacje w Walencji na plaży Costa Blanca są w zasięgu ręki! Tydzień błogiego relaksu wyniesie jedynie 1084 zł za osobę.

Walencja uznawana jest za najbardziej otwarte miasto w Hiszpanii. Plaże Costa Blanca są bardzo urolkliwe, a pogoda zawsze zachwyca. Oferta wakacji, którą oferujemy, to 8 dni błogiego relaksu w Walencji na plaży Costa Blanca. Ale to nie wszystko! Właśnie w tym terminie, 29 sierpnia, w mieście Buñol, czyli na przedmieściach Walencji, odbywa się słynna La Tomatina, czyli bitwa na pomidory. Jest ona głównym punktem całotygodniowej Fiesty, która trwa właśnie w tym okresie. Wakacje te pozwolą na - oprócz błogiego plażowania i rozkoszowania się słońcem - spędzenie czasu w urokliwej Walencji, w której nie brakuje atrakcji. 

 

Oferta obejmuje przeloty w obydwie strony (496 złotych za osobę) oraz zakwaterowanie w wysoko ocenianym hostelu (588 zł za osobę). W cenę pobytu nie jest wliczone wyżywienie. 

 

Przelot do Walencji oraz z niej odbędzie się liniami Ryanair - 496 złotych za osobę.

 

Tu dokonasz rezerwacji:

Zakwaterowanie możecie znależć w wysoko ocenianym jednogwiazdkowym hostelu - 588 zł za osobę za 7 nocy. 

Tu możesz dokonać rezerwacji:

Źródło zdjęć: www.itaka.pl

Oferta ważna na dzień: 2018-03-07
03-07-2018
Alghero

Wakacje na Sycylii dla 2 osób za 984 zł/os! [Loty za 570 zł/os]

Już od 984 zł za osobę

Co powiecie na spędzenie wakacji na znanej włoskiej wyspie? W lipcu możesz polecieć na Sycylię i cieszyć się tygodniowym wypoczynkiem za 8984 zł/os! W cenę wliczono loty oraz zakwaterowanie! 

Najtańszy lot w lipcu odbędzie się od 3 do 10 lipca na trasie Katowice - Alghero! 

14-05-2018
Lwów

Maj we Lwowie! 5 dni za 385 zł!

Już od 385 zł za osobę

Lwów… najpiękniejsze galicyjskie miasto, które zapewne wszystkim kojarzy się ze słowami piosenki „Bo gdzie jeszcze ludziom tak dobrze, jak tu? Tylko we Lwowie! Gdzie pieśnią Cię budzą i tulą do snu? Tylko we Lwowie! Czy bogacz, czy dziad jest tam za pan brat i każdy ma uśmiech na twarzy!". Nic w tym dziwnego, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że legendy i charakterystyczne filmy są bardzo mocno zakorzenione w polskiej kulturze. Nie czekaj więc i spędź 5 cudownych dni w maju we Lwowie!

 

22-05-2018
Barcelona

Bajkowe miasto Gaudiego! 5 dni w Barcelonie za 674 zł! [Lot + Hotel]

Już od 674 zł za osobę

Kilka dni w tym baśniowym mieście to za mało, aby je poznać, jednak wystarczająco, aby zakochać się w nim bez reszty! Daj się uwieść!

 

17-07-2018
Alicante

Poczuj klimat Hiszpanii! Letni tydzień w Alicante za 1211 zł/os!

Już od 1211 zł za osobę

Jeśli uwielbiacie eksplorować europejskie miasta i podziwiać ich zabytki i architekturę, to z pewnością spodoba Wam się Alicante.