Weekend na Litwie! 3 dni w Kłajpedzie za 303 zł! [Lot + Apartament]

Informacje o wycieczce

Dla fanów niedalekiego wschodu oraz zapalonych odkrywców - Kłajpeda! Litwa urzeka swoją kuchnią, gościnnością i życzliwością ludzi, a także pięknymi plażami! Przekonaj się sam!

 

Kłajpeda to największe, nadmorskie miasto litewskie. Koniecznie musisz zobaczyć Stare i Nowe Miasto, aby poczuć choć odrobinę litewskiego klimatu. Ruiny zamku krzyżackiego oraz spichrze i port zaciekawią pasjonatów historii – niektóre z elementów budowli siegają nawet XVI wieku.

 

Swoje kroki obowiązkowo skieruj do Litewskiego Muzeum Morza oraz delfinarium, którego siedzibą jest dawna twierdza pruska na brzegu morza. Foki, delfiny, lew morski kreują zapierające dech w piersiach pokazy. Można je obejrzeć ze specjalnej podwodnej kawiarni. Spróbuj!

 

Po ciężkim dniu wybierz się do najstarszego browaru na Litwie – Svyturys i wypij perfekcyjny trunek oraz posil się cepelinami, czeburekami, albo obezwładniającymi kołdunami.

 

Warto wybrać się również promem na Mierzeję Kurońską, bądź odwiedzić pobliską Połągę wraz z jej zachwycającym Muzeum Bursztynu w Pałacu Tyszkiewiczów.

 

Nie zwlekaj!

 

Zakwaterowanie w wysoko ocenianym apartamencie w centrum miasta pozwoli mieć namiastkę domu na wakacjach. Można spróbować ugotować pyszny posiłek z litewskich produktów, bądź cieszyć się swobodą.

Źródło zdjęć: en.wikipedia.org, baltcoming.com, youtube.com, balticreview.com, worldtravelguide.net

Oferta ważna na dzień: 2018-03-03
17-05-2018
Rimini

Włoskie plażowanie! Tydzień w Rimini za 507 zł! [Lot + Hotel]

Już od 507 zł za osobę

Setki tysięcy turystów każdego roku odwiedzają ten urokliwy zakątek! Czas, abyś był to właśnie Ty! Słońce, plaża, nocne życie i pyszne, włoskie jedzenie – czego chcieć więcej!

 

05-05-2018
Tel-Awiw

Majówka w Izraelu tylko 599 zł! [lot 190 zł]

Już od 599 zł za osobę

Nie masz planów na majówkę? Ta promocja jest właśnie dla Ciebie! Weź dwa dni urlopu i ciesz się piaszczystą plażą, ciepłym morzem i gorącym słońcem. Nie zwlekaj! Tel-Awiw czeka!

 

02-07-2018
Podgorica

Wakacje! Tydzień na Riwierze Czarnogórskiej za 915 zł! [lot 378 zł]

Już od 915 zł za osobę

Piasek, przejrzysta woda i bliskość gór. To idealna sceneria na wakacyjny urlop. Dzięki tanim lotom z Katowic do Podgoricy słoneczne wybrzeże jest na wyciągnięcie ręki. Ta promocja czeka właśnie na Ciebie!

 

18-08-2018
Gran Canaria

Wakacje! Sierpniowy tydzień na nieziemskiej Gran Canarii za 1006 zł! [lot 508 zł]

Już od 1006 zł za osobę

Nie masz jeszcze planów na wakacje? Nic straconego! Dzięki tanim lotom z Krakowa do Gran Canarii słońce, plaża i błogi spokój są na wyciągnięcie ręki. Przekonaj się, dlaczego to prawdziwie magiczna wyspa!