Weekend na Litwie! 3 dni w Kłajpedzie za 303 zł! [Lot + Apartament]

Informacje o wycieczce

Dla fanów niedalekiego wschodu oraz zapalonych odkrywców - Kłajpeda! Litwa urzeka swoją kuchnią, gościnnością i życzliwością ludzi, a także pięknymi plażami! Przekonaj się sam!

 

Kłajpeda to największe, nadmorskie miasto litewskie. Koniecznie musisz zobaczyć Stare i Nowe Miasto, aby poczuć choć odrobinę litewskiego klimatu. Ruiny zamku krzyżackiego oraz spichrze i port zaciekawią pasjonatów historii – niektóre z elementów budowli siegają nawet XVI wieku.

 

Swoje kroki obowiązkowo skieruj do Litewskiego Muzeum Morza oraz delfinarium, którego siedzibą jest dawna twierdza pruska na brzegu morza. Foki, delfiny, lew morski kreują zapierające dech w piersiach pokazy. Można je obejrzeć ze specjalnej podwodnej kawiarni. Spróbuj!

 

Po ciężkim dniu wybierz się do najstarszego browaru na Litwie – Svyturys i wypij perfekcyjny trunek oraz posil się cepelinami, czeburekami, albo obezwładniającymi kołdunami.

 

Warto wybrać się również promem na Mierzeję Kurońską, bądź odwiedzić pobliską Połągę wraz z jej zachwycającym Muzeum Bursztynu w Pałacu Tyszkiewiczów.

 

Nie zwlekaj!

 

Zakwaterowanie w wysoko ocenianym apartamencie w centrum miasta pozwoli mieć namiastkę domu na wakacjach. Można spróbować ugotować pyszny posiłek z litewskich produktów, bądź cieszyć się swobodą.

Źródło zdjęć: en.wikipedia.org, baltcoming.com, youtube.com, balticreview.com, worldtravelguide.net

Oferta ważna na dzień: 2018-03-03
08-12-2018
Wilno

Przedłużony weekend na Litwie! 4 dni w 3* hotelu w fantastycznym Wilnie tylko 257 zł! [lot 78 zł]

Już od 257 zł za osobę

Lubisz gościnność i życzliwość naszych wschodnich sąsiadów? Nie masz planów na grudniowy weekend? Łap tanie loty z Gdańska do Wilna i ciesz się krótkim wypoczynkiem na Litwie. Rezerwuj już dziś!

 

16-06-2018
Antalya

Diament Riwiery Tureckiej! Tydzień w Antalyi za 1315 zł! [Lot + Hotel]

Już od 1315 zł za osobę

Słońce, plaża, upał - nie trzeba naprawdę niczego więcej, aby zregenerować siły! To wszystko znajdziesz na boskiej Riwierze Tureckiej. Przekonaj się sam!

 

28-05-2018
Ibiza

Ekspresowe wakacje na Ibizie tylko 961 zł! [Lot + Hotel]

Już od 961 zł za osobę

Rozerwij się na szalonej wyspie Balearów! Tańcz do białego rana, łap słońce i śmiej się do rozpuku! Nie czekaj!

 

09-06-2018
Fuerteventura

Kawałek Sahary na oceanie czyli Fuerteventura już od 819 zł! (lot+zakwaterowanie)

Już od 819 zł za osobę

Kawałek pustyni rzucony na wody Oceanu Atlantyckiego – to właśnie Fuerteventura, jedna z wysp należących do Archipelagu Wysp Kanaryjskich.