Wizyta na dwóch kontynentach! 5 dni w niezwykłym Stambule za 1156 zł! [Lot + Hotel]

Informacje o wycieczce

Jedno z najpiękniejszych miast świata! Na jego terenach odbywały się najważniejsze wydarzenia w historii ludzkości. Specyficzny, wyjątkowy, arabski klimat rokrocznie przyciąga tłumy turystów. Poczuj tę magię!

 

Koniecznie odwiedź Hagię Sofię, Pałac Topkapi i Błękitny Meczet. Potarguj się na okolicznych bazarach, ale zakupy zrób na Galip Dede. Wypij świeżo wyciśniety sok z granatu i zjedz najlepszą lokmę. Wysłuchaj nawoływań muezzina oraz odwiedź jedno z licznych, bogatych muzeów. Wyskocz na azjatycką stronę miasta i zasmakuj filiżanki salepu.

 

Wierz mi, kiedy odhaczych wszystkie punkty z powyższej listy będziesz chciał więcej i więcej! I na pewno będziesz chciał wrócić, bo 5 dni będzie dla Ciebie za mało!

 

Rezerwuj już dziś!

 

 

W Turcji obowiązuje ruch wizowy. Wszystkich formalności należy dokonać przed wylotem. Złożenie wzniosku, wniesienie opłaty oraz następne pobranie i wydrukowanie wizy odbywa się na poniższej stronie internetowej: http://www.mfa.gov.tr/visa-information-for-foreigners.en.mfa

 

Z lotniska do centrum miasta dostać się można autobusem firmy Havas, bądź Shuttle. Czas przejazdu wynosi od 30 do 60 min w zależności od natężenia ruchu. Jego koszt zaczyna się od 15 zł.

 

Zakwaterowanie w pobliżu Złotego Rogu w świetnie ocenianym, czterogwiazdkowym hotelu pozwoli odkrywać magię Stanbułu każdego dnia!

 

Źródło zdjęć: jumbouae.com, inspirations-travel.co.za, travelandleisure.com, pinterest.com, afrotourism.com, fairholiday.com.my

Oferta ważna na dzień: 2018-03-03
16-03-2019
Kutaisi

Przedłużony weekend w Gruzji tylko 361 zł! [lot 286 zł]

Już od 361 zł za osobę

Masz zaległy urlop i nie wiesz, jak go wykorzystać? Lubisz wschodni klimat? Łap tanie loty z Katowic do Kutaisi i spędź 4 dni w malowniczej Gruzji! Nie czekaj ani chwili!

 

01-12-2018
Glasgow

Targi '3D/2D Christmas Craft'! 4 dni w 3* hotelu w Szkocji tylko 377 zł! [lot 78 zł]

Już od 377 zł za osobę

Potrzebujesz chwili oddechu? Chcesz się gdzieś wyrwać na weekend? Łap tanie loty z Rzeszowa do Glasgow i ciesz się krótkim pobytem w malowniczej Szkocji. Nie czekaj ani chwili!

 

20-04-2018
Dublin

Przedłużony weekend w Dublinie ! (lot+hotel)

Już od 671 zł za osobę

Mamy dla Was propozycję spedzania 3 dni w stolicy Irlandii. Dublin - miasto tysiąca pubów już na Was czeka!

21-12-2018
Porto

Przedświąteczna okazja! Przedłużony weekend w Porto za 552 zł! [lot 339 zł]

Już od 552 zł za osobę

Nie lubisz przedświątecznej gorączki? Zrób sobie urlop! Rezerwuj tanie loty z Krakowa do Porto i ucieknij przed światecznymi porządkami! Nie czekaj ani chwili!