Wizyta na dwóch kontynentach! 5 dni w niezwykłym Stambule za 1156 zł! [Lot + Hotel]

Informacje o wycieczce

Jedno z najpiękniejszych miast świata! Na jego terenach odbywały się najważniejsze wydarzenia w historii ludzkości. Specyficzny, wyjątkowy, arabski klimat rokrocznie przyciąga tłumy turystów. Poczuj tę magię!

 

Koniecznie odwiedź Hagię Sofię, Pałac Topkapi i Błękitny Meczet. Potarguj się na okolicznych bazarach, ale zakupy zrób na Galip Dede. Wypij świeżo wyciśniety sok z granatu i zjedz najlepszą lokmę. Wysłuchaj nawoływań muezzina oraz odwiedź jedno z licznych, bogatych muzeów. Wyskocz na azjatycką stronę miasta i zasmakuj filiżanki salepu.

 

Wierz mi, kiedy odhaczych wszystkie punkty z powyższej listy będziesz chciał więcej i więcej! I na pewno będziesz chciał wrócić, bo 5 dni będzie dla Ciebie za mało!

 

Rezerwuj już dziś!

 

 

W Turcji obowiązuje ruch wizowy. Wszystkich formalności należy dokonać przed wylotem. Złożenie wzniosku, wniesienie opłaty oraz następne pobranie i wydrukowanie wizy odbywa się na poniższej stronie internetowej: http://www.mfa.gov.tr/visa-information-for-foreigners.en.mfa

 

Z lotniska do centrum miasta dostać się można autobusem firmy Havas, bądź Shuttle. Czas przejazdu wynosi od 30 do 60 min w zależności od natężenia ruchu. Jego koszt zaczyna się od 15 zł.

 

Zakwaterowanie w pobliżu Złotego Rogu w świetnie ocenianym, czterogwiazdkowym hotelu pozwoli odkrywać magię Stanbułu każdego dnia!

 

Źródło zdjęć: jumbouae.com, inspirations-travel.co.za, travelandleisure.com, pinterest.com, afrotourism.com, fairholiday.com.my

Oferta ważna na dzień: 2018-03-03
23-12-2018
Wiedeń

Boże Narodzenie w Austrii! 4 dni w 3* w malowniczym Wiedniu tylko 557 zł! [lot zł]

Już od 557 zł za osobę

Masz ochotę na odrobinę szaleństwa? Rezerwuj tanie loty z Gdańska do Wiednia i zaplanuj święta Bożego Narodzenia w Austrii. Nie czekaj ani chwili!

 

06-04-2019
Paryż-Beauvais

Przedłużony weekend w 3* hotelu w Paryżu tylko 403 zł! [lot 184 zł]

Już od 403 zł za osobę

Chcesz zrobić drugiej połówce niespodziankę? Masz ochotę wybrać się na romantyczny wyjazd? Łap tanie loty z Warszawy do Paryża i spędź 2 noce w zjawiskowej stolicy Francji! Rezerwuj teraz!

 

10-02-2019
Sztokholm

Hit! 3 dni w fantastycznym Sztokholmie tylko 288 zł! [lot 78 zł]

Już od 288 zł za osobę

Pasjonuje Cię Skandynawia? Masz ochotę na krótki urlop? Rezerwuj tanie loty z Gdańska do Sztokholmu i zacznij planować 3 dni w stolicy Szwecji już dziś! Nie czekaj ani chwili!

 

14-01-2019
Bukareszt

3 dni w malowniczym Bukareszcie tylko 325 zł! [lot 247 zł]

Już od 325 zł za osobę

Opowieść o hrabim Drakuli nie jest Ci obca? Zawsze chciałeś odwiedzić Transylwanię? Łap tanie loty z Warszawy do Bukaresztu i zobacz fragment Siedmiogrodu! Rezerwuj już dziś!