Wizyta na dwóch kontynentach! 5 dni w niezwykłym Stambule za 1156 zł! [Lot + Hotel]

Informacje o wycieczce

Jedno z najpiękniejszych miast świata! Na jego terenach odbywały się najważniejsze wydarzenia w historii ludzkości. Specyficzny, wyjątkowy, arabski klimat rokrocznie przyciąga tłumy turystów. Poczuj tę magię!

 

Koniecznie odwiedź Hagię Sofię, Pałac Topkapi i Błękitny Meczet. Potarguj się na okolicznych bazarach, ale zakupy zrób na Galip Dede. Wypij świeżo wyciśniety sok z granatu i zjedz najlepszą lokmę. Wysłuchaj nawoływań muezzina oraz odwiedź jedno z licznych, bogatych muzeów. Wyskocz na azjatycką stronę miasta i zasmakuj filiżanki salepu.

 

Wierz mi, kiedy odhaczych wszystkie punkty z powyższej listy będziesz chciał więcej i więcej! I na pewno będziesz chciał wrócić, bo 5 dni będzie dla Ciebie za mało!

 

Rezerwuj już dziś!

 

 

W Turcji obowiązuje ruch wizowy. Wszystkich formalności należy dokonać przed wylotem. Złożenie wzniosku, wniesienie opłaty oraz następne pobranie i wydrukowanie wizy odbywa się na poniższej stronie internetowej: http://www.mfa.gov.tr/visa-information-for-foreigners.en.mfa

 

Z lotniska do centrum miasta dostać się można autobusem firmy Havas, bądź Shuttle. Czas przejazdu wynosi od 30 do 60 min w zależności od natężenia ruchu. Jego koszt zaczyna się od 15 zł.

 

Zakwaterowanie w pobliżu Złotego Rogu w świetnie ocenianym, czterogwiazdkowym hotelu pozwoli odkrywać magię Stanbułu każdego dnia!

 

Źródło zdjęć: jumbouae.com, inspirations-travel.co.za, travelandleisure.com, pinterest.com, afrotourism.com, fairholiday.com.my

Oferta ważna na dzień: 2018-03-03
27-10-2018
Kutaisi

Przedłużony weekend w Gruzji! 4 dni w 3* hotelu w malowniczym Kutaisi jedynie 482 zł! [lot 368 zł]

Już od 482 zł za osobę

Słyszałeś o gruzińskiej gościnności? Nie? To musisz się koniecznie o niej przekonać! Łap tanie loty z Katowic do Kutaisi i poznaj niezwykłych ludzi oraz ten wyjątkowy region. Na co czekasz?

 

20-04-2019
Moskwa

Wiosenny citybreak! 5 dni w Moskwie tylko 733 zł! [lot 575 zł]

Już od 733 zł za osobę

Jesteś fanem rosyjskiej kultury? Masz ochotę na wiosenny urlop? Rezerwuj tanie loty z Warszawy do Moskwy i zacznij planować pobyt w stolicy Rosji już dziś! Nie czekaj ani chwili!

 

08-09-2018
Edynburg

Przedłużony weekend w Szkocji! 4 dni w Edynburgu za 509 zł! [lot 115 zł]

Już od 509 zł za osobę

Szkocja jest jedynym w swoim rodzaju miejscem na ziemi. Promocja tanich lotów ze Szczecina do Edynburga umożliwi Ci spędzić niezapomniany weekend w tym malowniczym mieście. Średniowieczne zamki, spokój i niesamowita atmosfea czekają właśnie na Ciebie! Pakuj się i leć!

 

05-11-2018
Amman

Niezwykła Jordania! 5 dni w Ammanie za 972 zł! [Lot + Hotel]

Już od 972 zł za osobę

Lubisz Bliski Wschód? Zwiedziłeś już wielkie metropolie i tureckie małe mieściny? Odwiedź koniecznie Amman! Jego totalna 'inność' urzeka każdego! Sprawdź sam!