WOW! Przedłużony weekend w Atenach za 499 zł! [Lot + Apartament]

Informacje o wycieczce

Tego miasta nie trzeba nikomu ani przedstawiać, ani reklamować, ani zachęcać do jego odwiedzenia. Po prostu pakuj się i leć!

 

Gdyby ktoś jednak przez ostatnie wieki mieszkał na księżycu i nie słyszał o stolicy Grecji, to tylko dla przypomnienia: Akropol, Plaka, Agora, Wzgórze Likawitos, Świątynia Zeusa i Łuk Hadriana, Anafiotika, Odeon Herodosa, Stadion Panatenajski.

Dodatkowo: pomarańcze, oliwki, feta, oliwa, wino, raki, owoce morza. Plaże.

 

Można wymieniać w nieskończoność, ale najprościej wsiąść w samolot i doświadczyć tego wszystkiego, a nawet jeszcze więcej!

Z lotniska do centrum Aten można dostać się autobusem, metrem, pociągiem, bądź taksówką. Najtańszą opcją jest przejazd autobusem – koszt biletu normalnego to 6 euro (do nabycia u kierowcy).

 

Wysoko oceniany apartament w centrum miasta pozwoli cieszyć się urokiem tego antycznego miasta przez całą dobę.

 

Koszt wycieczki przy założeniu 2 podróżujących i jedynie z bagażem podręcznym.

Źródło zdjęć: ecoturkey.com, thetelegraph.co.uk, thetravelporter.com

Oferta ważna na dzień: 2018-03-03
14-05-2018
Korfu

Tydzień na Korfu za 597 zł!

Już od 597 zł za osobę

Mnóstwo słońca, przepiękne plaże różnorodność kolorów oraz urokliwe stare miasto w stolicy sprawiają, że Korfu jest idealnym miejscem na niezapomniane wakacje. Nie bez powodu miejsce to zostało okrzyknięte Królową Wysp Jońskich.

21-07-2018
Mediolan-Bergamo

Wakacyjny weekend! Festiwal Latino w Mediolanie za 487 zł! [lot 191 zł]

Już od 487 zł za osobę

Co powiesz na przedłużony weekend w Mediolanie? I to w czasie wakacji! Dzięki tanim lotom z Poznania możesz się znaleźć z końcem lipca w tym nieziemskim, włoskim mieście! Pizza, prosecco, gelato i pasta czekają właśnie na Ciebie! Skorzystaj z promocji już dziś!

 

08-09-2018
Edynburg

Przedłużony weekend w Szkocji! 4 dni w Edynburgu za 509 zł! [lot 115 zł]

Już od 509 zł za osobę

Szkocja jest jedynym w swoim rodzaju miejscem na ziemi. Promocja tanich lotów ze Szczecina do Edynburga umożliwi Ci spędzić niezapomniany weekend w tym malowniczym mieście. Średniowieczne zamki, spokój i niesamowita atmosfea czekają właśnie na Ciebie! Pakuj się i leć!

 

29-01-2019
Lwów

Last minute! 3 dni w 3* hotelu w malowniczym Lwowie tylko 213 zł! [lot 113 zł]

Już od 213 zł za osobę

Masz ochotę wyskoczyć gdzieś za miesiąc? Co powiesz na Ukrainę? Łap tanie loty z Katowic do Lwowa i zobacz to zjawiskowe miasto! Rezerwuj już teraz!