WOW! Przedłużony weekend w Atenach za 499 zł! [Lot + Apartament]

Informacje o wycieczce

Tego miasta nie trzeba nikomu ani przedstawiać, ani reklamować, ani zachęcać do jego odwiedzenia. Po prostu pakuj się i leć!

 

Gdyby ktoś jednak przez ostatnie wieki mieszkał na księżycu i nie słyszał o stolicy Grecji, to tylko dla przypomnienia: Akropol, Plaka, Agora, Wzgórze Likawitos, Świątynia Zeusa i Łuk Hadriana, Anafiotika, Odeon Herodosa, Stadion Panatenajski.

Dodatkowo: pomarańcze, oliwki, feta, oliwa, wino, raki, owoce morza. Plaże.

 

Można wymieniać w nieskończoność, ale najprościej wsiąść w samolot i doświadczyć tego wszystkiego, a nawet jeszcze więcej!

Z lotniska do centrum Aten można dostać się autobusem, metrem, pociągiem, bądź taksówką. Najtańszą opcją jest przejazd autobusem – koszt biletu normalnego to 6 euro (do nabycia u kierowcy).

 

Wysoko oceniany apartament w centrum miasta pozwoli cieszyć się urokiem tego antycznego miasta przez całą dobę.

 

Koszt wycieczki przy założeniu 2 podróżujących i jedynie z bagażem podręcznym.

Źródło zdjęć: ecoturkey.com, thetelegraph.co.uk, thetravelporter.com

Oferta ważna na dzień: 2018-03-03
14-06-2018
Bazylea

Bardzo tanie loty do Szwajcarii z Wrocławia! Bazylea za 178zł!

Już od 178zł za osobę

Zawsze chciałeś pojechać do Szwajcarii, ale odstraszały Cię ceny biletów? Teraz zapłacisz za lot do Bazylei mniej niż 200zł!!

01-03-2018
Praga

4 dni w Pradze już od 274 zł! (lot + hotel)

Już od 274 zł za osobę

Marzy Wam się zdjęcie na moście Karola, Złota Uliczka czy praska Wieża Eiffla? Teraz możecie zrealizować to marzenie taniej niż wam się wydaje, gdyż  4 dni w Pradze można spędzić już od 274 zł!

01-08-2018
Ateny

Wakacyjny citybreak w Grecji! 5 dni w 3* hotelu w Atenach tylko 616 zł! [lot 294 zł]

Już od 616 zł za osobę

Ateny to świetny kierunek zarówno zimą, wiosną, jesienią, jak i latem. Bajeczna stolica Grecji ma do zaoferowania tak wiele, że jeden wypad to za mało. Oferta tanich lotów z Katowic do Aten zabierze Cię w malowniczy, starożytny klimat. Rezerwuj wakacyjny citybreak już dziś!

 

11-05-2018
Saloniki

Wielkie, greckie wakacje w środku maja za 955 zł! [lot 219 zł]

Już od 955 zł za osobę

Myślisz, że Grecja ma tylko piękne wyspy? Nic bardziej mylnego! Skorzystaj z tanich lotów z Warszawy do Salonik i przekonaj się, że kontynentalna część również ma swój urok!