WOW! Przedłużony weekend w Atenach za 499 zł! [Lot + Apartament]

Informacje o wycieczce

Tego miasta nie trzeba nikomu ani przedstawiać, ani reklamować, ani zachęcać do jego odwiedzenia. Po prostu pakuj się i leć!

 

Gdyby ktoś jednak przez ostatnie wieki mieszkał na księżycu i nie słyszał o stolicy Grecji, to tylko dla przypomnienia: Akropol, Plaka, Agora, Wzgórze Likawitos, Świątynia Zeusa i Łuk Hadriana, Anafiotika, Odeon Herodosa, Stadion Panatenajski.

Dodatkowo: pomarańcze, oliwki, feta, oliwa, wino, raki, owoce morza. Plaże.

 

Można wymieniać w nieskończoność, ale najprościej wsiąść w samolot i doświadczyć tego wszystkiego, a nawet jeszcze więcej!

Z lotniska do centrum Aten można dostać się autobusem, metrem, pociągiem, bądź taksówką. Najtańszą opcją jest przejazd autobusem – koszt biletu normalnego to 6 euro (do nabycia u kierowcy).

 

Wysoko oceniany apartament w centrum miasta pozwoli cieszyć się urokiem tego antycznego miasta przez całą dobę.

 

Koszt wycieczki przy założeniu 2 podróżujących i jedynie z bagażem podręcznym.

Źródło zdjęć: ecoturkey.com, thetelegraph.co.uk, thetravelporter.com

Oferta ważna na dzień: 2018-03-03
25-11-2018
Praga

Hit! 5 dni w 3* hotelu w malowniczej Pradze tylko 257 zł! [lot 78 zł]

Już od 257 zł za osobę

Masz ochotę odwiedzić ojczyznę Krecika? Łap tanie bilety z Krakowa do Pragi i zobacz, czym mogą Cię zaskoczyć nasi południowi sąsiedzi. Rezerwuj już dziś!

 

16-11-2018
Marsylia

First minute! Weekendowy citybreak w 3* hotelu w malowniczej Marsylii tylko 491 zł! [lot 157 zł]

Już od 491 zł za osobę

Co powiesz na odrobinę oddechu w listopadowy weekend? Tanie loty z Krakowa do Marsylii ułatwią Ci podjęcie decyzji. Weź 2 dni urlopu i ciesz się niesamowitą francuską atmosferą przez niemal 96h. Rezerwuj już dziś!

 

21-11-2018
Lizbona

Listopad na Półwyspie Iberyjskim! 4 dni w 3* hotelu w rewelacyjnej Lizbonie tylko 522 zł! [lot 249 zł]

Już od 522 zł za osobę

Atrakcyjna cena biletów lotniczych do stolicy Portugalii to niezwykła rzadkość. Koniecznie skorzystaj z oferty tanich lotów z Wrocławia do Lizbony. Już za niecałe 3 miesiące możesz spędzić uroczy urlop na Półwyspie Iberyjskim! Brzmi kusząco? Rezerwuj już dziś!

 

18-06-2018
Reykjavik

Islandia na rozpoczęcie wakacji! 5 dni w Reykjaviku od 801 zł! [lot 258 zł]

Już od 801-1150 zł za osobę

Zawsze spędzasz wakacje w gorących krajach? A co powiesz na zmianę klimatu? Promocja na tanie loty z Poznania zabierze Cię do krainy ognia i wody! Przepiękne, nieziemskie krajobrazy oraz zjawiskowe gorące źródła zapewnią Ci niezapomniany wypoczynek! Przekonaj się sam!