Wszystkie drogi prowadzą do... Rzymu! Trzy noce za jedyne 717 zł za osobę!

Informacje o wycieczce

717 zł za trzy noce w Rzymie? To możliwe. Już w marcu możesz wybrać się w niezapomnianą podróż do Wiecznego Miasta! 

Stolica Włoch, a jednocześnie największe miasto w państwie, które naprzemiennie nazywane jest Wiecznym Miastem lub Stolicą Świata, stoi otworem dla turystów. Już w marcu starożytne miasto można zacząć zwiedzać za jedyne 560 zł! Na całym świecie nie ma drugiego miejsca, które dorównywałoby Rzymowi pod względem bogactwa historycznego i artystycznego. Całe piękno i magia Wiecznego Miasta ukryte są w obrazach, placach, budynkach i uliczkach. Ilekroć byśmy byli w Stolicy Świata, zawsze odkryjemy coś nowego! Mając cztery dni na zwiedzanie tego cudownego miasta, na naszej obowiązkowej liście musi znaleźć się: Plac oraz Bazylika Świętego Piotra (trzeba przeznaczyć około 3 godziny), gdzie można odwiedzić grób Jana Pawła II. Kolejnym punktem może być najwspanialsze muzeum świata, czyli Muzea Watykańskie, oraz jedno z najpiękniejszych miejsc w Watykanie, czyli Kaplica Sykstyńska. Jeśli zostanie trochę czasu i wciąż jesteśmy głodni wrażeń i odkrywania, to warto wybrać się w stronę Zamku świętego Anioła. Możemy zadowolić się samym widokiem z zewnątrz. Jeśli jednak mamy trochę więcej czasu, to warto wybrać się na zwiedzanie zamku i udać się na tarasy widokowe. Coś pięknego! Jeśli nie chce nam się spać, to możemy udać się na plac Piazza Navona, który przez cały dzień i przez całą noc tętni życiem. Piękne kawiarnie ze stolikami oraz artyści sprzedający swoje obrazy przyciągają tłumy turystów. Będąc na placu, mamy bardzo blisko do słynnej Fontanny Di Trevi oraz schodów hiszpańskich. Legenda głosi, że turyści, którzy wrzucą monetę do fontanny, wrócą do Rzymu. To tylko kilka najgłówniejszych punktów, które można zwiedzać podczas pobytu w Rzymie, ale pięknych miejsc, zabytków i fontann jest znacznie więcej. Wyruszajmy więc w drogę! 

 

Informacje o podróży:

Przelot Katowice - Rzym za 495 zł za osobę

Trzy noce w Camping Village Roma za 222 zł za osobę

Wyżywienie we własnym zakresie

Tu zarezerwuj lot:

 

Najtańsza oferta noclegu w tym czasie w Rzymie. Trzy noce za jedyne 277 zł w domkach typu bungalow z własną łazienką! 

Tu dokonaj rezerwacji:

Źródło zdjęć: www.itaka.pl

Oferta ważna na dzień: 2018-03-07
13-02-2019
Bolonia

Walentynki we Włoszech! 5 dni w 4* hotelu w malowniczej Bolonii tylko 509 zł! [lot 129 zł]

Już od 509 zł za osobę

Lubisz oferty first minute? Nie masz pomysłu na walentynkowy prezent? Zabierz swoją drugą połówkę na randkę do Włoch! Rezerwuj tanie loty z Wrocławia do Bolonii już dziś. Na co czekasz?

 

23-04-2018
Bergamo

Hit! Perła Lombardii! 4 dni w Bergamo za 383 zł! [Lot + Hotel]

Już od 383 zł za osobę

Połączenia do portu lotniczego Mediolan Bergamo należą do naczęściej rezerwowanych wśród Polaków. Nie jedź do Mediolanu – zostań w Bergamo! Warto!

 

19-08-2018
Rzym-Campiano

Wakacje Viva Italia! 3 dni w 3* hotelu w Rzymie tylko 476 zł! [lot 285 zł]

Już od 476 zł za osobę

Co powiesz na spędzenie wakacyjnego weekendu w Rzymie? Piękna architektura, włoska kuchnia i świetna pogoda – czego chcieć więcej? Nie jest łatwo upolować tanie loty z Warszawy do Rzymu w szczycie sezonu, dlatego łap okazję jak najprędzej! Rezerwuj już dziś!

 

03-12-2018
Lamezia Terme

Zima we włoskiej Kalabrii! 5 dni w Lamezia Terme tylko 392 zł! [lot 198 zł]

Już od 392 zł za osobę

Nie masz pomysłu na mikołajkowy prezent? Nie lubisz zimna i chłodu? Łap tanie loty z Warszawy do Lamezia Terme i spędź uroczy urlop we Włoszech! Nie czekaj ani chwili!