Wszystkie drogi prowadzą do... Rzymu! Trzy noce za jedyne 717 zł za osobę!

Informacje o wycieczce

717 zł za trzy noce w Rzymie? To możliwe. Już w marcu możesz wybrać się w niezapomnianą podróż do Wiecznego Miasta! 

Stolica Włoch, a jednocześnie największe miasto w państwie, które naprzemiennie nazywane jest Wiecznym Miastem lub Stolicą Świata, stoi otworem dla turystów. Już w marcu starożytne miasto można zacząć zwiedzać za jedyne 560 zł! Na całym świecie nie ma drugiego miejsca, które dorównywałoby Rzymowi pod względem bogactwa historycznego i artystycznego. Całe piękno i magia Wiecznego Miasta ukryte są w obrazach, placach, budynkach i uliczkach. Ilekroć byśmy byli w Stolicy Świata, zawsze odkryjemy coś nowego! Mając cztery dni na zwiedzanie tego cudownego miasta, na naszej obowiązkowej liście musi znaleźć się: Plac oraz Bazylika Świętego Piotra (trzeba przeznaczyć około 3 godziny), gdzie można odwiedzić grób Jana Pawła II. Kolejnym punktem może być najwspanialsze muzeum świata, czyli Muzea Watykańskie, oraz jedno z najpiękniejszych miejsc w Watykanie, czyli Kaplica Sykstyńska. Jeśli zostanie trochę czasu i wciąż jesteśmy głodni wrażeń i odkrywania, to warto wybrać się w stronę Zamku świętego Anioła. Możemy zadowolić się samym widokiem z zewnątrz. Jeśli jednak mamy trochę więcej czasu, to warto wybrać się na zwiedzanie zamku i udać się na tarasy widokowe. Coś pięknego! Jeśli nie chce nam się spać, to możemy udać się na plac Piazza Navona, który przez cały dzień i przez całą noc tętni życiem. Piękne kawiarnie ze stolikami oraz artyści sprzedający swoje obrazy przyciągają tłumy turystów. Będąc na placu, mamy bardzo blisko do słynnej Fontanny Di Trevi oraz schodów hiszpańskich. Legenda głosi, że turyści, którzy wrzucą monetę do fontanny, wrócą do Rzymu. To tylko kilka najgłówniejszych punktów, które można zwiedzać podczas pobytu w Rzymie, ale pięknych miejsc, zabytków i fontann jest znacznie więcej. Wyruszajmy więc w drogę! 

 

Informacje o podróży:

Przelot Katowice - Rzym za 495 zł za osobę

Trzy noce w Camping Village Roma za 222 zł za osobę

Wyżywienie we własnym zakresie

Tu zarezerwuj lot:

 

Najtańsza oferta noclegu w tym czasie w Rzymie. Trzy noce za jedyne 277 zł w domkach typu bungalow z własną łazienką! 

Tu dokonaj rezerwacji:

Źródło zdjęć: www.itaka.pl

Oferta ważna na dzień: 2018-03-07
07-05-2018
Pescara

Majowy wypoczynek nad Adriatykiem! 4 dni w Pescarze za 518 zł! [Lot + Hotel]

Już od 518 zł za osobę

Pescara to idealne połączenie tętniącego życiem wielkiego miasta z sielankową, pełną smaków oraz zapachów oazą spokoju i relaksu.

 

16-05-2018
Mediolan

Bajeczne Jezioro Como na 5 dni! Lot, hotel oraz auto jedynie 690 zł! [lot 150 zł]

Już od 690 zł za osobę

Masz wrażenie, że nic Cię już nie zaskoczy? Nic bardziej mylnego! Skorzystaj z oferty na tanie loty z Katowic do Mediolanu i zobacz najpiękniejsze jezioro świata! Nie wierzysz? Przekonaj się sam!

 

26-06-2018
Neapol

[Wakacje] Końcówka czerwca w Neapolu. Dwudniowy wypad z Katowic! [Loty od 148 zł/os]

Już od 304-394 zł za osobę

Szybka, dwudniowa akcja - początek wakacji w Neapolu :) Nie myślcie zbyt długo, po prostu kliknijcie i pozwólcie sobie na chwilę relaksu, na zalążek prawdziwych wakacji! Włoska gościnność, pizza, liczne zabytki i wino!

14-04-2018
Neapol

Odkryj urok Neapolu podczas tygodniowego pobytu za 850 zł/os! (lot+zakwaterowanie)

Już od 850 zł za osobę

Stare kamienice, wąskie uliczki, pyszna pizza... oto niektóre z uroków Neapolu, które musicie zobaczyć!