Wszystkie drogi prowadzą do... Rzymu! Trzy noce za jedyne 717 zł za osobę!

Informacje o wycieczce

717 zł za trzy noce w Rzymie? To możliwe. Już w marcu możesz wybrać się w niezapomnianą podróż do Wiecznego Miasta! 

Stolica Włoch, a jednocześnie największe miasto w państwie, które naprzemiennie nazywane jest Wiecznym Miastem lub Stolicą Świata, stoi otworem dla turystów. Już w marcu starożytne miasto można zacząć zwiedzać za jedyne 560 zł! Na całym świecie nie ma drugiego miejsca, które dorównywałoby Rzymowi pod względem bogactwa historycznego i artystycznego. Całe piękno i magia Wiecznego Miasta ukryte są w obrazach, placach, budynkach i uliczkach. Ilekroć byśmy byli w Stolicy Świata, zawsze odkryjemy coś nowego! Mając cztery dni na zwiedzanie tego cudownego miasta, na naszej obowiązkowej liście musi znaleźć się: Plac oraz Bazylika Świętego Piotra (trzeba przeznaczyć około 3 godziny), gdzie można odwiedzić grób Jana Pawła II. Kolejnym punktem może być najwspanialsze muzeum świata, czyli Muzea Watykańskie, oraz jedno z najpiękniejszych miejsc w Watykanie, czyli Kaplica Sykstyńska. Jeśli zostanie trochę czasu i wciąż jesteśmy głodni wrażeń i odkrywania, to warto wybrać się w stronę Zamku świętego Anioła. Możemy zadowolić się samym widokiem z zewnątrz. Jeśli jednak mamy trochę więcej czasu, to warto wybrać się na zwiedzanie zamku i udać się na tarasy widokowe. Coś pięknego! Jeśli nie chce nam się spać, to możemy udać się na plac Piazza Navona, który przez cały dzień i przez całą noc tętni życiem. Piękne kawiarnie ze stolikami oraz artyści sprzedający swoje obrazy przyciągają tłumy turystów. Będąc na placu, mamy bardzo blisko do słynnej Fontanny Di Trevi oraz schodów hiszpańskich. Legenda głosi, że turyści, którzy wrzucą monetę do fontanny, wrócą do Rzymu. To tylko kilka najgłówniejszych punktów, które można zwiedzać podczas pobytu w Rzymie, ale pięknych miejsc, zabytków i fontann jest znacznie więcej. Wyruszajmy więc w drogę! 

 

Informacje o podróży:

Przelot Katowice - Rzym za 495 zł za osobę

Trzy noce w Camping Village Roma za 222 zł za osobę

Wyżywienie we własnym zakresie

Tu zarezerwuj lot:

 

Najtańsza oferta noclegu w tym czasie w Rzymie. Trzy noce za jedyne 277 zł w domkach typu bungalow z własną łazienką! 

Tu dokonaj rezerwacji:

Źródło zdjęć: www.itaka.pl

Oferta ważna na dzień: 2018-03-07
18-04-2019
Pescara

First minute! 5 dni w 3* hotelu nad malowniczym Adriatykiem tylko 679 zł! [lot 310 zł]

Już od 679 zł za osobę

Uwielbiasz oferty first minute, włoską kuchnię i szerokie plaże? Dobrze trafiłeś! Łap tanie loty z Warszawy do Pescary i spędź kwietniowy urlop nad Adriatykiem. Rezerwuj już dziś!

 

13-01-2019
Bari

First minute! Bari z Wrocławia za 578 PLN! [loty za 147 PLN]

Już od 578 za osobę

First minute od Wizzair! Bari z Wrocławia za 147 GBP w styczniu. Złap odrobinę włoskiego słońca w czasie zimy!

16-11-2018
Mediolan

Liga Narodów 2018! 4 dni w Mediolanie tylko 431 zł! [lot 112 zł]

Już od 431 zł za osobę

Lubisz piłkę nożną na wysokim poziomie? Jesteś fanem włoskiej kuchni? Łap tanie loty z Wrocławia do Mediolanu i leć na mecz Włochy – Portugalia! Rezerwuj już dziś!

 

10-11-2018
Cagliari

Wiosna w środku jesieni! Przedłużony weekend na Sardynii jedyne 681 zł! [lot 210 zł]

Już od 681 zł za osobę

Sardynia przez cały rok zapewnia turystom łagodny, śródziemnomorski klimat. Co powiesz na szybki urlop w połowie listopada na tej przepięknej, włoskiej wyspie? Łap ofertę tanich lotów z Krakowa do Cagliari i szykuj się na szalony weekend!