Wszystkie drogi prowadzą do... Rzymu! Trzy noce za jedyne 717 zł za osobę!

Informacje o wycieczce

717 zł za trzy noce w Rzymie? To możliwe. Już w marcu możesz wybrać się w niezapomnianą podróż do Wiecznego Miasta! 

Stolica Włoch, a jednocześnie największe miasto w państwie, które naprzemiennie nazywane jest Wiecznym Miastem lub Stolicą Świata, stoi otworem dla turystów. Już w marcu starożytne miasto można zacząć zwiedzać za jedyne 560 zł! Na całym świecie nie ma drugiego miejsca, które dorównywałoby Rzymowi pod względem bogactwa historycznego i artystycznego. Całe piękno i magia Wiecznego Miasta ukryte są w obrazach, placach, budynkach i uliczkach. Ilekroć byśmy byli w Stolicy Świata, zawsze odkryjemy coś nowego! Mając cztery dni na zwiedzanie tego cudownego miasta, na naszej obowiązkowej liście musi znaleźć się: Plac oraz Bazylika Świętego Piotra (trzeba przeznaczyć około 3 godziny), gdzie można odwiedzić grób Jana Pawła II. Kolejnym punktem może być najwspanialsze muzeum świata, czyli Muzea Watykańskie, oraz jedno z najpiękniejszych miejsc w Watykanie, czyli Kaplica Sykstyńska. Jeśli zostanie trochę czasu i wciąż jesteśmy głodni wrażeń i odkrywania, to warto wybrać się w stronę Zamku świętego Anioła. Możemy zadowolić się samym widokiem z zewnątrz. Jeśli jednak mamy trochę więcej czasu, to warto wybrać się na zwiedzanie zamku i udać się na tarasy widokowe. Coś pięknego! Jeśli nie chce nam się spać, to możemy udać się na plac Piazza Navona, który przez cały dzień i przez całą noc tętni życiem. Piękne kawiarnie ze stolikami oraz artyści sprzedający swoje obrazy przyciągają tłumy turystów. Będąc na placu, mamy bardzo blisko do słynnej Fontanny Di Trevi oraz schodów hiszpańskich. Legenda głosi, że turyści, którzy wrzucą monetę do fontanny, wrócą do Rzymu. To tylko kilka najgłówniejszych punktów, które można zwiedzać podczas pobytu w Rzymie, ale pięknych miejsc, zabytków i fontann jest znacznie więcej. Wyruszajmy więc w drogę! 

 

Informacje o podróży:

Przelot Katowice - Rzym za 495 zł za osobę

Trzy noce w Camping Village Roma za 222 zł za osobę

Wyżywienie we własnym zakresie

Tu zarezerwuj lot:

 

Najtańsza oferta noclegu w tym czasie w Rzymie. Trzy noce za jedyne 277 zł w domkach typu bungalow z własną łazienką! 

Tu dokonaj rezerwacji:

Źródło zdjęć: www.itaka.pl

Oferta ważna na dzień: 2018-03-07
24-02-2019
Bolonia

Last minute! 4 dni w 4* hotelu w Bolonii tylko 488 zł! [lot 112 zł]

Już od 488 zł za osobę

Lubisz oferty last minute? Masz ochotę na włoską przygodę? Łap tanie loty z Wrocławia do Boloni zacznij planować lutowy urlop już dziś! Na co czekasz?

 

12-12-2017
Rzym

Rzym, miasto otwarte i tanie! dla wielu miast w PL!)

Już od 165 za osobę

Dla fanów sportu! Dla wielbicieli sztuki! Dla poszukiwaczy przygód! Dla wszystkich!

17-03-2018
Katania

U podnóża Etny! 4 dni na urokliwej Sycylii za 624 zł! [Lot + Hotel]

Już od 624 zł za osobę

Sycylia zachwyca włoskim jedzeniem, pięknymi plażami oraz świetną pogodą! Podczas gdy w Polsce ziąb – pakuj się i leć zażyć odrobiny słońca! Nie czekaj!

 

15-05-2018
Sardynia

4 dni na Sardynii za 1050 zł/os! (lot+zakwaterowanie)

Już od 1050 zł za osobę

Jeśli kochacie Włochy, a macie dość popularnych, zatłoczonych miejsc, to Sardynia będzie doskonałym wyborem.