Wybierz się do Kolorado za 3717 zł/os! (lot+zakwaterowanie)

Informacje o wycieczce

Kolorado przede wszystkim kojarzy się z Wielkim Kanionem – ten spektakularny cud natury i rdzawy krajobraz robi naprawdę piorunujące wrażenie.

Dzikie szczyty, prawie pustynny klimat i tradycje Dzikiego Zachodu, powodują, że Denver to swoista mieszanka i niesamowite miejsce.

Podczas pobytu w tym mieście trzeba koniecznie zwiedzić pobliskie kaniony i Park Narodowy Red Rocks, który obfituje w tutejsze gatunki zwierząt i amerykańskie bizony. Znajdziemy tam także wyjątkowy, naturalny, skalny amfiteatr. Chociaż to tylko niektóre z atrakcji tego niesamowitego stanu obfitującego w parki, rezerwaty i szlaki górskie, to jednak Kolorado to nie tylko pustynny krajobraz. Old Colorado City, historyczna dzielnica Colorado City, United States Air Force Academy, Colorado Springs Fine Arts Center, ANA Money Museum, czy U.S. Olympic Traning Center to z pewnością miejsca, w których nie może Was zabraknąć.

 

Loty:

Warszawa - Denver 3041 zł/os

 


Zakwaterowanie:

Intown Suites Southeast Aurora - 1300zł/2 os

 

źródło: nytimes.com, constantinealexander.net, statesymbolsusa.org, beyondthetent.com

nytimes.com, constantinealexander.net, statesymbolsusa.org, beyondthetent.com

Oferta ważna na dzień: 2018-04-24
01-06-2018
San Francisco, Reykjavik

Stolica wolności, San Francisco na początku czerwca na tydzień! + Reykjavik na 2 noce [Loty 1401zł/os]

Już od 1718 zł za osobę

Przedstawiamy Wam cudowną ofertę! Wybierzcie się w tygodniową podróż do słonecznej Kalifornii, przy okazji przesiadek zostańcie 2 noce w stolicy Islandii, Reykjaviku! San Francisco to niekwestionowana stolica wolności, wszelkiej wolności! Oprócz kulturalnego i genderowego centrum SF jest chyba jedynym miejscem, gdzie możecie zobaczyć lwy morskie. Proponujemy Wam wypożyczenie samochodu i udanie się w podróż do pobliskiego Oakland, San Jose oraz wyruszenie nieco dalej na wschód, do przepięknych parków krajobrazowych. Może zdołacie zahaczyć o Reno w Nevadzie, a może postanowicie odwiedzić LA? Benzyna jest tania, opcji jest wiele! Wszystko zależy od Was!

27-11-2018
Nowy Jork

First minute! 6 dni w bajecznym Nowym Jorku za 2168 zł! [lot 1422 zł]

Już od 2168 zł za osobę

Któż nie marzył o wycieczce do Nowego Jorku? Któż nie chciałby zobaczyć tych wszystkich miejsc, które do tej pory widział jedynie w filmach? Dzięki tanim lotom z Krakowa do Nowego Jorku możesz spędzić 6 dni na fantastycznym Manhattanie. Brzmi kusząco? Rezerwuj już dziś!

 

21-08-2018
Nowy Jork

Końcówka wakacji w Nowym Jorku! Bezpośrednie loty z Berlina za 1347 zł w dwie strony!

Już od 1347 zł za osobę

Co powiecie na zakończenie wakacji z przytupem? Proponujemy Wam bezpośrednie przeloty z Berlina do Nowego Jorku w fantastycznej cenie! Macie calutki tydzień na zwiedzanie - przez wielu nazywanego - samego centrum świata. Czy zdołacie zwiedzić wszystkie 5 okręgów? Bronks, Brooklyn, Manhattan, Queens i Staten Island czekają! Do tego Broadway, Central Park, Hudson River, wielość teatrów i muzeów, od tych klasycznych po nowoczesne i eksperymentalne. Po prostu wow.

06-09-2018
Nowy Jork

Odwiedź Nowy Jork podczas tygodnia mody. Bilety z Warszawy do Nowego Jorku za 1565zł.


Już od 1565zł za osobę

 Weź udział w niepowtarzalnym wydarzeniu w świecie mody!