Wybierz się do Kolorado za 3717 zł/os! (lot+zakwaterowanie)

Informacje o wycieczce

Kolorado przede wszystkim kojarzy się z Wielkim Kanionem – ten spektakularny cud natury i rdzawy krajobraz robi naprawdę piorunujące wrażenie.

Dzikie szczyty, prawie pustynny klimat i tradycje Dzikiego Zachodu, powodują, że Denver to swoista mieszanka i niesamowite miejsce.

Podczas pobytu w tym mieście trzeba koniecznie zwiedzić pobliskie kaniony i Park Narodowy Red Rocks, który obfituje w tutejsze gatunki zwierząt i amerykańskie bizony. Znajdziemy tam także wyjątkowy, naturalny, skalny amfiteatr. Chociaż to tylko niektóre z atrakcji tego niesamowitego stanu obfitującego w parki, rezerwaty i szlaki górskie, to jednak Kolorado to nie tylko pustynny krajobraz. Old Colorado City, historyczna dzielnica Colorado City, United States Air Force Academy, Colorado Springs Fine Arts Center, ANA Money Museum, czy U.S. Olympic Traning Center to z pewnością miejsca, w których nie może Was zabraknąć.

 

Loty:

Warszawa - Denver 3041 zł/os

 


Zakwaterowanie:

Intown Suites Southeast Aurora - 1300zł/2 os

 

źródło: nytimes.com, constantinealexander.net, statesymbolsusa.org, beyondthetent.com

nytimes.com, constantinealexander.net, statesymbolsusa.org, beyondthetent.com

Oferta ważna na dzień: 2018-04-24
21-08-2018
Nowy Jork

Końcówka wakacji w Nowym Jorku! Bezpośrednie loty z Berlina za 1347 zł w dwie strony!

Już od 1347 zł za osobę

Co powiecie na zakończenie wakacji z przytupem? Proponujemy Wam bezpośrednie przeloty z Berlina do Nowego Jorku w fantastycznej cenie! Macie calutki tydzień na zwiedzanie - przez wielu nazywanego - samego centrum świata. Czy zdołacie zwiedzić wszystkie 5 okręgów? Bronks, Brooklyn, Manhattan, Queens i Staten Island czekają! Do tego Broadway, Central Park, Hudson River, wielość teatrów i muzeów, od tych klasycznych po nowoczesne i eksperymentalne. Po prostu wow.

22-06-2018
Fort Myers

Początek wakacji na Florydzie! Loty + samochód na 12 dni za niecałe 2 tysiące!

Już od 1961 zł za osobę

Wyobraźcie sobie sytuację, w której mówicie swoim pociechom, że z dniem końca roku szkolnego pakujecie się i wylatujecie do krainy DisneyWorldu. Brzmi jak sen? niekoniecznie! Nie z nami! Proponujemy Wam 12 dni w najgorętszym i jednym z najciekawszych miejsc w całych Stanach. Nie mówimy, że możecie jechać jedynie z dziećmi :) Floryda słynie z nocnego życia, pięknych plaż i na pewno nie sposób się tam nudzić!

27-11-2018
Nowy Jork

First minute! 6 dni w bajecznym Nowym Jorku za 2168 zł! [lot 1422 zł]

Już od 2168 zł za osobę

Któż nie marzył o wycieczce do Nowego Jorku? Któż nie chciałby zobaczyć tych wszystkich miejsc, które do tej pory widział jedynie w filmach? Dzięki tanim lotom z Krakowa do Nowego Jorku możesz spędzić 6 dni na fantastycznym Manhattanie. Brzmi kusząco? Rezerwuj już dziś!

 

08-11-2018
Barcelona, Boston

Boston z Warszawy, przez Barcelonę! [Loty łącznie 1196 zł/os]

Już od 1196 zł za osobę

Po prostu WOW. Prezentujemy Wam niezwykłą okazję, by spędzić tydzień w Bostonie w doskonałej cenie. To również świetna sposobność, by poznać sławnych doktorów z Boston Massachusetts :) Ale żarty na bok. W trakcie wycieczki możecie obejrzeć mecz jednej z najgorętszych drużyn NBA - Boston Celtics, zwiedzić masę muzeów i nauczyć się sławnego akcentu ludzi z Bostonu. Możecie też nie próżnować w samym Bostonie i wybrać się na krótką wycieczkę do Nowego Jorku, Filadelfii albo nawet do samej Kanady.