Wybierz się do Kolorado za 3717 zł/os! (lot+zakwaterowanie)

Informacje o wycieczce

Kolorado przede wszystkim kojarzy się z Wielkim Kanionem – ten spektakularny cud natury i rdzawy krajobraz robi naprawdę piorunujące wrażenie.

Dzikie szczyty, prawie pustynny klimat i tradycje Dzikiego Zachodu, powodują, że Denver to swoista mieszanka i niesamowite miejsce.

Podczas pobytu w tym mieście trzeba koniecznie zwiedzić pobliskie kaniony i Park Narodowy Red Rocks, który obfituje w tutejsze gatunki zwierząt i amerykańskie bizony. Znajdziemy tam także wyjątkowy, naturalny, skalny amfiteatr. Chociaż to tylko niektóre z atrakcji tego niesamowitego stanu obfitującego w parki, rezerwaty i szlaki górskie, to jednak Kolorado to nie tylko pustynny krajobraz. Old Colorado City, historyczna dzielnica Colorado City, United States Air Force Academy, Colorado Springs Fine Arts Center, ANA Money Museum, czy U.S. Olympic Traning Center to z pewnością miejsca, w których nie może Was zabraknąć.

 

Loty:

Warszawa - Denver 3041 zł/os

 


Zakwaterowanie:

Intown Suites Southeast Aurora - 1300zł/2 os

 

źródło: nytimes.com, constantinealexander.net, statesymbolsusa.org, beyondthetent.com

nytimes.com, constantinealexander.net, statesymbolsusa.org, beyondthetent.com

Oferta ważna na dzień: 2018-04-24
26-04-2018
Nowy Jork

Nie masz planów na Majówkę? Pojedź do Nowego Jorku!!

Już od 1741zł za osobę

Tanie bilety do Stanów zawsze są wyjątkowo kuszące. Dlaczego miałbyś nie skorzystać z okazji? Tym bardziej, że okazja nadarza się w czasie majówki, co pozwoli Ci zaoszczędzić kilka dni urlopu.

22-06-2018
Fort Myers

Początek wakacji na Florydzie! Loty + samochód na 12 dni za niecałe 2 tysiące!

Już od 1961 zł za osobę

Wyobraźcie sobie sytuację, w której mówicie swoim pociechom, że z dniem końca roku szkolnego pakujecie się i wylatujecie do krainy DisneyWorldu. Brzmi jak sen? niekoniecznie! Nie z nami! Proponujemy Wam 12 dni w najgorętszym i jednym z najciekawszych miejsc w całych Stanach. Nie mówimy, że możecie jechać jedynie z dziećmi :) Floryda słynie z nocnego życia, pięknych plaż i na pewno nie sposób się tam nudzić!

12-10-2018
Fort Lauderdale

Słoneczna Floryda na dwa tygodnie za 3218 zł/os! (wylot z Warszawy + zakwaterowanie)

Już od 3218 zł za osobę

Ten najbardziej słoneczny stan USA słynie z pięknych piaszczystych plaż, tętniącego życiem miasta i luksusowych jachtów.

 

01-06-2018
San Francisco, Reykjavik

Stolica wolności, San Francisco na początku czerwca na tydzień! + Reykjavik na 2 noce [Loty 1401zł/os]

Już od 1718 zł za osobę

Przedstawiamy Wam cudowną ofertę! Wybierzcie się w tygodniową podróż do słonecznej Kalifornii, przy okazji przesiadek zostańcie 2 noce w stolicy Islandii, Reykjaviku! San Francisco to niekwestionowana stolica wolności, wszelkiej wolności! Oprócz kulturalnego i genderowego centrum SF jest chyba jedynym miejscem, gdzie możecie zobaczyć lwy morskie. Proponujemy Wam wypożyczenie samochodu i udanie się w podróż do pobliskiego Oakland, San Jose oraz wyruszenie nieco dalej na wschód, do przepięknych parków krajobrazowych. Może zdołacie zahaczyć o Reno w Nevadzie, a może postanowicie odwiedzić LA? Benzyna jest tania, opcji jest wiele! Wszystko zależy od Was!