Wypoczynek na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego za 429 zł!

Informacje o wycieczce

Urlop na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego może okazać się strzałem w dziesiątkę. W kwietniu tygodniowy wypoczynek wyniesie jedynie 429 złotych za osobę. Nie przegap okazji! 

Bułgarskie wybrzeże jest naprawdę piękne, jednak w dalszym ciągu Bułgaria jest krajem mało znanym i znacznie rzadziej odiwedzanym przez turystów niż na przykład Turcja. Jednak z roku na rok coraz więcej turystów wybiera się na urlop właśnie nad Morze Czarne. Różnorodność krajobrazów, złociste plaże oraz pyszna kuchnia i zabytki kuszą, aby to właśnie Bułgarię wybrać na swoje wakacje. Nie czekaj. Oferta, którą dla ułożyliśmy, zawiera przelot oraz zakwaterowanie w terminie od 4 do 11 kwietnia. Pamiętaj jednak, że możesz wybrać inne terminy, jednak cena ulegnie wtedy zmianie. W naszej ofercie za tygodniowy wypoczynek w Bułgari zapłacisz 429 zł za osobę! 

 

Tu możesz dokonać rezerwacji lotu: 

Zakwaterowanie znajdziecie w zajeździe Kochachevi House. Bardzo dobrze oceniany przez gości: 

Źródło zdjęć: samobulgaria.com, turystykabezgranic.pl

Oferta ważna na dzień: 2018-03-07
21-07-2018
Mediolan-Bergamo

Wakacyjny weekend! Festiwal Latino w Mediolanie za 487 zł! [lot 191 zł]

Już od 487 zł za osobę

Co powiesz na przedłużony weekend w Mediolanie? I to w czasie wakacji! Dzięki tanim lotom z Poznania możesz się znaleźć z końcem lipca w tym nieziemskim, włoskim mieście! Pizza, prosecco, gelato i pasta czekają właśnie na Ciebie! Skorzystaj z promocji już dziś!

 

24-07-2018
Rzym

Rzymskie wakacje inaczej! Krótki pobyt w stolicy Włoch tylko 566 zł! [Lot + Hotel]

Już od 566 zł za osobę

Spędź kilka lipcowych dni w słonecznym Rzymie w mniej oczywisty sposób! Oszałamiająca architektura, niezwykłe zabytki i genialna pogoda pozwoli Ci naładować baterie. Rezerwuj już dziś!

 

01-04-2018
Pafos

11 dni na Wyspie Afrodyty za 899 zł! (loty+hotel)

Już od 899 zł za osobę

Przygotowaliśmy dla Was 11-dniową wycieczkę na Cypr. Rozkoszuj się pięknymi widokami, słońcem, lazurową wodą i pysznym jedzeniem za 899 zł za osobę!

04-04-2018
Burgas

Tydzień w Bułgarii! Burgas za 342 zł (Loty z Rzeszowa + apartament)

Już od 342 zł za osobę

Miasto położone nad zatoką Morza Czarnego, w okolicy 3 wielkich, majestatycznych jezior. W kwietniu w Burgas odbywają się Dni Muzyki Klasycznej. Jest to ciekawe i spokojn miejsce, które możemy odwiedzić w doskonałej cenie!