Wypoczynek na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego za 429 zł!

Informacje o wycieczce

Urlop na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego może okazać się strzałem w dziesiątkę. W kwietniu tygodniowy wypoczynek wyniesie jedynie 429 złotych za osobę. Nie przegap okazji! 

Bułgarskie wybrzeże jest naprawdę piękne, jednak w dalszym ciągu Bułgaria jest krajem mało znanym i znacznie rzadziej odiwedzanym przez turystów niż na przykład Turcja. Jednak z roku na rok coraz więcej turystów wybiera się na urlop właśnie nad Morze Czarne. Różnorodność krajobrazów, złociste plaże oraz pyszna kuchnia i zabytki kuszą, aby to właśnie Bułgarię wybrać na swoje wakacje. Nie czekaj. Oferta, którą dla ułożyliśmy, zawiera przelot oraz zakwaterowanie w terminie od 4 do 11 kwietnia. Pamiętaj jednak, że możesz wybrać inne terminy, jednak cena ulegnie wtedy zmianie. W naszej ofercie za tygodniowy wypoczynek w Bułgari zapłacisz 429 zł za osobę! 

 

Tu możesz dokonać rezerwacji lotu: 

Zakwaterowanie znajdziecie w zajeździe Kochachevi House. Bardzo dobrze oceniany przez gości: 

Źródło zdjęć: samobulgaria.com, turystykabezgranic.pl

Oferta ważna na dzień: 2018-03-07
10-07-2018
Split

[Wakacje] Chorwacki Split na tydzień!! [loty od 268 zł/os]

Już od 925-1015 zł za osobę

Odkryjcie wspaniałe portowe miasto położone w Dalmacji, nad Morzem Adriatyckim! Przyjemny klimat, wiele atrakcji (m.in. pałac cesarza Dioklecjana, świątynia Jupitera, pozostałości akweduktu) i ciekawe życie nocne!

27-05-2019
Malaga

Costa del Sol! 5 dni w 3* hotelu w słonecznej Maladze za 687 zł! [lot 445zł]

Już od 687 zł za osobę

Kochasz hiszpańskie wybrzeże? Tradycyjna paella śni Ci sie po nocach? Łap tanie loty z Wrocławia do Malagi i zaplanuj swój majowy urlop na Costa del Sol już dziś! Rezerwuj teraz!

 

03-03-2018
Castellon de la Plana

7 dni na Costa Blanca za 999 zł! [Lot + Hotel]

Już od 999 zł za osobę

Słońce i plaża na wyciągnięcie ręki! W Polsce króluje pogoda jesienno-wiosenna, dlatego warto się rozpieścić! Nie zwlekaj!

 

22-06-2018
Lyon

Początek wakacji w Lyonie! z Warszawy! [loty od 138 zł/os + apartament]

Już od 593-683 zł za osobę

Rozpoczęcie wakacji z przytupem! Trzecie co do wielkości francuskie miasto, Lyon! Miejsce, w którym bracia Lumiere zbudowali kinematograf i nakręcili pierwszy film. Uniwersytety, teatry, muzea, galerie, zabytkowe kościoły, architektura współczesna i dawna, ruiny budowli rzymskich, największy park miejski we Francji. Możemy tak wymieniać bez końca! To jak, rezerwujecie z nami?