Zima na słonecznej Maderze ! 7 dni za 1637 zł !

Informacje o wycieczce

Zima na słonecznej Maderze? Czemu nie! Siedem dni na pięknej i słonecznej Maderze, razem z przelotami i hotelem wyniesie jedynie 1637 zł za osobę!

 

Madera, nazywana inaczej wyspą wiecznej wiosny, jest jedną z wysp archipelagu na Oceanie Atlantyckim. Bardzo łagodny i delikatny klimat sprawia, że przez cały rok panuje tam okres wiosenno-letni, a średnie temperatury w ciągu roku sięgają około 25 stopni. Madera jest więc rajem dla osób, które nie są miłośnikami upałów. Górzysty teren, piękne widoki, wspaniała kuchnia oraz malownicze miasteczka i wioski otoczone oceanem rozkochują w sobie turystów z całego świata. Nasza oferta to sześć noclegów na wyspie razem z przelotami w obydwie strony. Wyspa oferuje setki kilometrów tras specerowych oraz przepiękne plaże. Obowiązkowym punktem wycieczki jest skosztowanie unikatowego wina "Madera". 

Nocleg znajdziemy w trzygwiazdkowym hotelu Flame Tree Madeira Guest House.  Za 6 noclegów zapłacimy 656 zł! Piękny taras z widokiem na wyspę jest dodatkową zaletą !

Tu dokonasz rezerwacji

Przelot będzie kosztować w obydwie strony 981 zł:

Źródło zdjęć: www.itaka.pl

Oferta ważna na dzień: 2018-03-07
22-03-2019
Belfast

Przedłużony weekend w Irlandii Północnej tylko 422 zł! [lot 186 zł]

Już od 422 zł za osobę

Uwielbiasz wycieczki górskie? Masz ochotę na okołoweekendowy wyjazd? Rezerwuj tanie loty z Wrocławia do Belfastu i już dziś spakuj buty trekkingowe do plecaka! Na co czekasz?

 

12-05-2018
Thira

Maj na magicznym Santorini. Tydzień za 1100 zł! (loty+zakwaterowanie)

Już od 1100 zł za osobę

Niesamowita Santorini czeka! Tygodniowy urlop w maju na jednej z najbardziej znanych wysp wyniesie cię niecałe 1100 zł za osobę!

08-06-2018
Antalya

Zakochaj się w Antalyi w czerwcu! 7 dni za 735 zł/os!

Już od 735 zł za osobę

Antalya leżąca nad zatoką o tej samej nazwie (Morze Śródziemne) jest przez wielu nazywana najpiękniejszym miejscem w Turcji.

26-03-2018
Korfu

Korfu na Święta Wielkanocne! Z Warszawy, 8 dni za 726 zł (Loty, apartament, samochód)

Już od 726 zł za osobę

Spędźcie końcówkę marca wraz z Wielkim Tygodniem na greckiej wyspie, by wrócić do Polski na Śmigus-dyngus (Poniedziałek Wielkanocny). Doskonała cena lotów z Warszawy, połączona ze specjalnie dobranym dla Was hotelem. Korfu, jedna z Wysp Jońskich, górzysta i piękna, położona w północnej części Morza Jońskiego, u wybrzeży Albanii. Stolica wyspy wpisana jest na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO.