Zima na słonecznej Maderze ! 7 dni za 1637 zł !

Informacje o wycieczce

Zima na słonecznej Maderze? Czemu nie! Siedem dni na pięknej i słonecznej Maderze, razem z przelotami i hotelem wyniesie jedynie 1637 zł za osobę!

 

Madera, nazywana inaczej wyspą wiecznej wiosny, jest jedną z wysp archipelagu na Oceanie Atlantyckim. Bardzo łagodny i delikatny klimat sprawia, że przez cały rok panuje tam okres wiosenno-letni, a średnie temperatury w ciągu roku sięgają około 25 stopni. Madera jest więc rajem dla osób, które nie są miłośnikami upałów. Górzysty teren, piękne widoki, wspaniała kuchnia oraz malownicze miasteczka i wioski otoczone oceanem rozkochują w sobie turystów z całego świata. Nasza oferta to sześć noclegów na wyspie razem z przelotami w obydwie strony. Wyspa oferuje setki kilometrów tras specerowych oraz przepiękne plaże. Obowiązkowym punktem wycieczki jest skosztowanie unikatowego wina "Madera". 

Nocleg znajdziemy w trzygwiazdkowym hotelu Flame Tree Madeira Guest House.  Za 6 noclegów zapłacimy 656 zł! Piękny taras z widokiem na wyspę jest dodatkową zaletą !

Tu dokonasz rezerwacji

Przelot będzie kosztować w obydwie strony 981 zł:

Źródło zdjęć: www.itaka.pl

Oferta ważna na dzień: 2018-03-07
04-08-2018
Faro

[Wakacje] 10 dni w południowej Portugalii! Faro! [loty od 328 zł]

Już od 1616-1706 zł za osobę

Wybierzcie się do regionu Algavre, do jego stolicy i przepięknego miejsca, do Faro! Temperatura w sierpniu to średnio 29 stopni, praktycznie bez opadów. Przez miasto przebiega linia kolejowa, dzięki której zobaczycie pobliskie, urokliwe miejscowości!

21-07-2018
Bergamo

Wakacje! Szybki urlop nad malowniczym Jeziorem Como od 565 zł! [lot 183 zł]

Już od 565-724 zł za osobę

Jezioro Como uważane jest za najpiękniejsze jezioro świata. Nic bardziej mylnego! Dzięki tanim lotom z Poznania do Bergamo możesz cieszyć się wspaniałym, wakacyjnym wypoczynkiem wśród szczytów Alp. Spędź koniec lipca we Włoszech!

 

09-05-2018
Reykjavik

Islandia w maju na 9 dni od 1226 zł [loty, apartament, auto]

Już od 1226-1316 zł za osobę

Odkryjcie wspaniałą stolicę Islandii, Reykjavík. Miasto leżące nad Zatoką Faxa, niedaleko masywu górskiego Esja. Zobaczcie postmodernistyczny ratusz, neoklasyczny parlament, luterańską katedrę i wiele innych perełek architektonicznych. Wraz z wypożyczonym samochodem nie ograniczajcie się do samego miasta, warto bowiem wyruszyć w dłuższą czy nawet krótszą podróż poza miasto i zachwycić się pięknym krajobrazem, jaki oferuje nam ta wspaniała wyspa!

21-10-2018
Faro

Jesienny citybreak! 5 dni w malowniczym Faro za 622 zł! [lot 396 zł]

Już od 622 zł za osobę

Nie lubisz jesieni? Kojarzy Ci się z męczącymi ulewami, wilnym wiatrem i kiepskim nastrojem? Nie tym razem! Łap tanie loty z Warszawy do Faro i naładuj baterie w malowniczej Portugalii. Rezerwuj już dziś!