Zjawiskowy Paryż w pigułce za 467 zł! [Lot + Hotel]

Informacje o wycieczce

Absolutne 'must see' każdego globetrottera. Mekka zakochanych. Raj dla wyrafinowanego podniebienia. Oczywiście – Paryż! Nie czekaj ani chwili – odwiedź najpiękniejsze miasto świata!

 

Małe kawiarenki z krzesłami ustawionymi w równym rzędzie w stronę ruchliwej i nieraz szerokiej ulicy to wizytówka Paryża. Zachęcają do wejścia i wypicia wyśmienitej kawy w towarzystwie croissanta, albo i dwóch, bądź bagietki na wytrawnie. Możesz siedzieć całymi dniami i po prostu podziwiać szyk francuzek oraz słuchać języka miłości. Wczuć się w paryski klimat i go chłonąć.

 

W podanym terminie w Paryżu odbywać się będą największe targi książki we Francji 'Salon du livre'. Miłośnicy dobrej lektury obowiązkowo powinni się na ten event wybrać. Autorzy z całego świata, podpisywanie wydawnictw, prelekcje to tylko niektóre z atrakcji.

 

Kinomani zaś będą usatysfakcjonowani Festiwalem Filmowym Cinema du Reel. Ten przegląd filmów dokumentalnych odbywa się w samym centrum miasta, więc będzie też ciekawą, wieczorną rozrywką. Zwolennicy występów na żywo bezwględnie powinni zobaczyć show w Moulin Rouge.

 

Takie ikony jak Wieża Eiffla, Luwr, Muzeum d'Orsay, Katedra Notre-Dame, Łuk Triumfalny i wiele, wiele innych nie potrzebują przedstawiania, ani zachęcania do odwiedzenia.

 

Po całodziennym zwiedzaniu wypij lampkę jednego z tysiąca gatunków francuskiego wina i zjedz jeden z miliona gatunków sera. To będzie właśnie czysta Francja!

 

Nie przegap!

 

Zakwaterowanie w dobrze ocenianym hotelu niedaleko centrum będzie idealną bazą wypadową.

 

Koszt wycieczki przy założeniu 2 podróżujących i jedynie z bagażem podręcznym.

Źródło zdjęć: timeout.com, questy.com, 1zoom.me, travelandleisure.com, commons.wikimedia.org

 

Oferta ważna na dzień: 2018-03-31
14-09-2018
Dusseldorf

Park rozrywki Movie Park Germany! Przedłużony weekend w 4* hotelu w Dusseldorfie tylko 333 zł! [lot 78 zł]

Już od 333 zł za osobę

Uwielbiasz dobrą zabawę? Lubisz dreszczyk emocji? Jesteś fanem kina? Połącz wszystkie swoje pasje i wybierz się do genialnego parku rozrywki Movie Park! Spędź wrześniowy weekend w Niemczech dzięki tanim lotom z Bydgoszczy do Dusseldorfu. Nie czekaj ani chwili!

 

28-03-2018
Erywań

Perła za Kaukazem! Tydzień w Armenii za 932 zł! [Lot + Hotel]

Już od 932 zł za osobę

Erywań, stolica Armenii – miejsce, gdzie starożytne polis staje się nowoczesną metropolią, a współczesne miasto nosi znamiona Imperium Rzymskiego. Miejsce, gdzie do niedawna oprócz kilku glinianych domów nie było nic, zachwyca dziś miliony ludzi. Niedoceniona perła. Europa czy Azja? Przekonaj się sam!

 

14-09-2018
Marsylia

Wrzesień na Lazurowym Wybrzeżu! Tydzień w Marsylii tylko 894 zł! [lot 256 zł]

Już od 894 zł za osobę

Słońce, przejrzysta woda, piaszczyste plaże i perfekcyjna pogoda to idealna sceneria krókiego urlopu. We wrześniu powoli cichną wakacyjne tłumy i można ze spokojem nacieszyć się odpoczynkiem. Tanie loty z Krakowa do Marsylii zabiorą Cię na tygodniowy wypoczynek na przepięknym Lazurowym Wybrzeżu. Na co czekasz?

 

09-05-2018
Bolonia

Niesamowite 'Czerwone Miasto'! 5 dni w Bolonii za jedyne 555 zł! [Lot + Apartament]

Już od 555 zł za osobę

Czerwona cegła, sjesty i genialne jedzenie! To miasto to prawdziwa feta dla podniebienia i umysłu! I ta cena! Daj się uwieść!